Meldunek z obozu

18 stycznia 2017
Meldunek z obozu
APN 2002

Za nami półmetek zimowego obozu sportowego, w którym uczestniczy zespół rocznika 2002 przygotowujący się do rozgrywek w III Lidze Wojewódzkiej Trampkarzy.
Sobota była dniem organizacyjnym, kierownictwo ośrodka wraz z kierownikiem Akademii dogadali ostatnie szczegóły planu treningów w dniach 14-21 stycznia 2017r.
W sobotnie popołudnie odbyły się zajęcia wprowadzające do okresu ciężkiej pracy na treningach. Niedziela była pierwszym dniem, w którym zawodnicy odbyli 3 jednostki treningowe. Zajęcia poranne oraz popołudniowe odbyły się na sztucznej murawie obiektu w Głuchołazach, z kolei wieczorny trening crossfit w salce na terenie ośrodka.
Poniedziałek zawodnicy rozpoczęli od porannego treningu na hali w czeskiej miejscowości Mikulovice, popołudniu Akademicy rozegrali pierwszy z dwóch zaplanowanych sparingów.
Nasi zawodnicy nie dali szans miejscowej drużynie Hattrick Głuchołazy i zwyciężyli aż 18-1.
Bramki zdobyli: Jasiu Pawlik 6, Michał Jasiński 6, Jakub Janik 2, Adam Burliga, Kacper Janowski, Jakub Szczepanik, samobójcza.
Wieczorem obozowicze wzięli udział w 45-minutowych zajęciach relaksacyjnych oraz godzinnym treningu teoretycznym.
Na wtorek pierwsze zajęcia zaplanowano na hali w Mikulovicach. W ramach tych zajęć odbył się wewnętrzny turniej piłki halowej APN. Kadra 20 zawodników została podzielona na 4 zespoły, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Mimo, iż był to turniej wewnętrzny emocji i walki nie brakowało. Poniżej szczegóły turnieju:
Zespoły:
A – Piekiełko, Szczepanik, Janowski, Jasiński W., Jasiński M.
B – Rostkowski, Czempiel D., Sokalla, Nowak, Polak
C – Lewandowski, Janik, trener Dybcio, Czempiel A., Brosz
D – Szwagrzyk, Legaszewski, Pawlik, Januszkiewicz, Burliga

Końcowa tabela:
I. A
II. D
III. C
IV. B

Wyróżnienia indywidualne:
• Najlepszy Bramkarz: Damian Piekiełko
• Najlepszy Strzelec: Jasiu Pawlik
• Najlepszy Zawodnik: Darek Czempiel
• Najładniejsza bramka: Kacper Janowski
Drugi trening odbył się dopiero o godzinie 19:00 na murawie w Mikulovicach. W trakcie I części treningu czwórka naszych bramkarzy odbyła zajęcia bramkarski, pozostała część zespołu skupiła się na doskonaleniu techniki podań oraz grze 1×1.
Tuż przed ciszą nocną każdy z zawodników spędził od 10 do 15 minut w saunie i po zimnym prysznicu udał się do pokoju.
Na środę zaplanowano 2 lub 3 treningi, zawodnicy powoli „czują nogi” więc czwartek będzie typowym dniem odnowy biologicznej.
Zapraszamy również do śledzenia galerii zdjęć na fanpage Akademii – kliknij.

 

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy