Wychowankowie

Wychowankowie Akademii Piłki Nożnej występujący w innych klubach:

Rocznik 1997:
Bartek Jóźwik (Tempo Paniówki)

Rocznik 1998:
Mateusz Michalski (Górnik Zabrze SA)
Mateusz Cybulski (MSPN Górnik Zabrze)
Radosław Jachimowski (MSPN Górnik Zabrze -> LKS Tempo Paniówki)
Krzysztof Przydatek (MSPN Górnik Zabrze)
Damian Długaj (MSPN Górnik Zabrze)
Jacek Nowak (MSPN Górnik Zabrze)
Daniel Jóźwik (MSPN Górnik Zabrze)
Michał Nowosielski (Concordia Knurów)
Kacper Mazurek (Gwarek Ornontowice)

Rocznik 1999:
Wojciech Kostelecki (Concordia Knurów)
Paweł Brosz (LKS Jedność 32 Przyszowice)
Marcin Herisz (LKS Jedność 32 Przyszowice )
Daniel Bartoszek (LKS Jedność 32 Przyszowice)
Mateusz Roj (LKS Jedność 32 Przyszowice)
Mateusz Wrażeń
Mateusz Zakrzewski
Krzysztof Wesoły
Tomasz Malczyk
Arkadiusz Mirowski
Adam Witoszek (Piast Gliwice)
Miłosz Dywański (Piast Gliwice)
Paweł Skowiera (Burza Borowa Wieś)
Szymon Woźniak (Gwiazda Chudów)

Rocznik 2000:
Kamil Maj (Górnik Zabrze SSA)
Alexander Tanistra (Górnik Zabrze SSA)
Aleksander Płatek (MKS Zaborze)
Adrian Maksymiec (Górnik Zabrze SSA)
Grzegorz Suchanek (Concordia Knurów)
Kacper Karasz (Piast Gliwice)
Radosław Bujok (Piast Gliwice)
Tomek Szołtysek (LKS Jedność 32 Przyszowice)

Rocznik 2001:

Maciej Bajorek (MSPN Górnik Zabrze)
Paweł Sawicki (Piast Gliwice)
Sebastian Sujecki (Piast Gliwice)
Sebastian Fereniec
Oskar Kachel (Piast Gliwice)
Kacper Hadasz (Concordia Knurów)
Krzysztof Kuta (Concordia Knurów)
Marcin Szendzielorz (Concordia Knurów)
Kacper Kania (Concordia Knurów)
Bartłomiej Nieradzik (MSPN Górnik Zabrze)
Norbert Kaczor (Piast Gliwice)
Paweł Kopaczewski (Concordia Knurów)
Dominik Brzozowski (MKS Zaborze)
Bolesław Pawlas (MKS Zaborze)

Rocznik 2002:
Alan Sadowski (Górnik Zabrze SSA)
Patryk Wiszniowski (Zagłębie Sosnowiec)
Maciej Kowalik (Górnik Zabrze SSA)
Jakub Szymajda (Górnik Zabrze SSA)
Jakub Wróbel (MSPN Górnik Zabrze)

Rocznik 2003:
Bartłomiej Biegański (Warta Międzychód)
Szymon Habryn (Spartak Charsznica)
Mateusz Kostrzanowski (Concordia Knurów)

Rocznik 2004:
Konrad Ilnicki (Piast Gliwice)
Krzysztof Porembski (Piast Gliwce)
Kamil Leśnik (Concordia Knurów)
Jacek Bienia (Concordia Knurów)

Rocznik 2005:
Jakub Jurczyga (Piast Gliwice)
Kamil Soberka (Górnik Zabrze SSA)
Przesmyław Mijas (AP Sparta Zabrze)
Maciej Odrobina (AP Sparta Zabrze)

Rocznik 2006:
Oskar Guzior (AP Sparta Zabrze)

Rocznik 2007:
Oskar Bulanda – Bożek (Gwarek Zabrze)
Oliwier Czempiel (AP Sparta Zabrze)

Naszym byłym zawodnikom życzymy wielu sukcesów w dalszej przygodzie z piłką!

Sponsorzy i partnerzy