Wychowankowie

Wychowankowie Akademii Piłki Nożnej występujący w innych klubach:

Rocznik 1997:
Bartek Jóźwik (Tempo Paniówki)

Rocznik 1998:
Mateusz Michalski (Olimpia Zambrów)
Mateusz Cybulski (Górnik Zabrze  SSA)
Radosław Jachimowski (MSPN Górnik Zabrze)
Krzysztof Przydatek (MKS Odra Wodzisław Śląski)
Damian Długaj (Tempo Paniówki)
Jacek Nowak (Tempo Paniówki)
Daniel Jóźwik (Wilki II Wilcza)
Michał Nowosielski (MKS Concordia Knurów)
Miłosz Dywański (Piast Gliwice)

Rocznik 1999:
Wojciech Kostelecki (KS Decor Bełk)
Paweł Brosz (Tempo Paniówki)
Marcin Herisz (Tempo Paniówki )
Daniel Bartoszek (Tempo Paniówki)
Mateusz Roj (Tempo Paniówki)
Mateusz Wrażeń (MKS Czerwionka)
Krzysztof Wesoły (KS Decor Bełk)
Arkadiusz Mirowski (MKS Czerwionka)
Adam Witoszek (Piast Gliwice)
Paweł Skowiera (Burza Borowa Wieś)

Rocznik 2000:
Kamil Maj (Górnik Zabrze SSA)
Alexander Tanistra (Górnik Zabrze SSA)
Aleksander Płatek (MKS Zaborze)
Adrian Maksymiec (Wilki II Wilcza)
Grzegorz Suchanek (Concordia Knurów)
Kacper Karasz (Piast Gliwice)
Radosław Bujok (Wilki II Wilcza)
Tomek Szołtysek (LKS Burza Borowa Wieś)

Rocznik 2001:

Maciej Bajorek (MSPN Górnik Zabrze)
Paweł Sawicki (Victoria Pilchowice)
Sebastian Sujecki (Piast Gliwice)
Kacper Hadasz (Victoria Pilchowice)
Bartłomiej Nieradzik (MSPN Górnik Zabrze)
Dominik Brzozowski (MKS Zaborze)
Bolesław Pawlas (MKS Zaborze)
Szymon Celejewski (MOSiR Sparta Zabrze)

Rocznik 2002:
Alan Sadowski (KS ROW Rybnik)
Patryk Wiszniowski (Zagłębie Sosnowiec)
Maciej Kowalik (Górnik Zabrze SSA)
Jakub Szymajda (Górnik Zabrze SSA)
Denis Barszcz (Tempo Paniówki)
Maciej Domin (Tempo Paniówki)

Rocznik 2003:
Bartłomiej Biegański (Warta Międzychód)
Szymon Habryn (Spartak Charsznica)
Mateusz Kostrzanowski (Concordia Knurów)
Nadia Bogusławska (MTS Knurów)
Błażej Gatner (Tempo Paniówki)

Rocznik 2004:
Krzysztof Porembski (KS ROW Rybnik)
Konrad Ilnicki (GKS Piast Gliwice)
Jacek Bienia (Concordia Knurów)
Kacper Kremiec (MKS Żory)
Paweł Falkus (Tempo Paniówki)

Rocznik 2005:
Jakub Jurczyga (GKS Piast Gliwice)
Kamil Soberka (Górnik Zabrze SSA)
Przesmyław Mijas (Górnik Zabrze SSA)
Maciej Odrobina (Górnik Zabrze SSA)
Krzysztof Majowski (Tempo Paniówki)

Rocznik 2006:
Oskar Guzior (Górnik Zabrze SSA)
Patryk Organiściok (LKS 35 Gierałtowice)
Fabian Wanicki (MKS Concordia Knurów)

Rocznik 2007:
Oskar Bulanda – Bożek (SKS Gwarek Zabrze)
Oliwier Czempiel (Górnik Zabrze SSA)
Dominik Marek (GKS Gwarek Ornontowice)

Naszym byłym zawodnikom życzymy wielu sukcesów w dalszej przygodzie z piłką!

Sponsorzy i partnerzy