Informacja o obozie
Rodziców dzieci jadących na obóz prosimy o wpłatę pozostałej kwoty na konto do dnia 11 sierpnia:

PKO SA o/Knurów 56 1240 4302 1111 0000 5271 3558

w tytule przelewu prosimy podać imię nazwisko dziecka, datę urodzenia i nazwisko trenera.

Cena za obóz w Barcicach (grupy od trenera Pawlasa, Gmyza, Nieradzika) - 770 zł

Cena za obóz w Międzybrodziu Żywieckim (grupy od trenera Dybcio, Grodoń, Krawczyk) - 680 zł


Treningi wznawiamy 4 sierpnia.

Brazowi medalisci rocznika 2006

APN Knurów rocznika 2006 brał udział w Turnieju im. Czesława Czerwionki organizowanym przez szkółkę piłkarska ,,Soccer Kids" Łaka koło Pszczyny.

 W zawodach wzięło udział 8 drużyn: SOCCER KIDS ,UKS GOCZAŁKOWICE, APN KNURÓW, SIATEX-POL RYBNIK, AP SILESIA, AP BIELIK, SZKÓŁKA PIŁKARSKA BRZESZCZE, APAR RYBNIK

 

 

Podopieczni Krzysztofa Nieradzik wystšpili w składzie: Karol Szymecki, Kacper Jatta, Oskar Guzior, Mateusz Karabin, Szymon Adamus, Oskar Bulanda-Bożek, Kamil Soberka, Dominik Kondratowicz, Oliver Mansfeld, Kacper Stępień, Patryk Bodanko oraz Oliwier Czempiel.

 

Wyniki meczów:

APN Knurów - Siatexpol Rybnik 3:3 (Stępień 3 )

UKS Goczałkowice - APN Knurów 4:0 (Bulanda-Bożek, Soberka, Kondratowicz, Stępień)

APN Knurów - Socer Kids 2:2 (Bodanko, Kondratowicz)

 

Półfinał

AP Bielik - APN Knurów 7:1 (Guzior)

 

Mecz o 3 miejsce

APN Knurów - AP Silesia 3:3 bramki (Soberka 2, Stępień)

Karne 3:2 (Stępień, Kondratowicz, Bodanko)

Link rzutów karnych w wykonaniu: Patryk Bodanko, Dominik Kondratowicz, Kacper Stępień w bramce Karol Szymecki  https://www.youtube.com/watch?v=FAqVlzLChUg&feature=youtu.be

 

 

 

Klasyfikacja końcowa

1.AP Bielik

2.Soccer Kids

3.APN Knurów

4.AP Silesia

5.Siatexpol Rybnik

6.UKS Goczałkowice

7.Szkólka Piłkarska Brzeszcze

8.Apar Rybnik

APN KNURÓW ROCZNIK 2006 I 2007 GALERIA

GALERIA ZDJĘĆ O PUCHAR JEDNOŚĆI PRZYSZOWICE ORAZ SPARING Z ZAPRZYJAZNIONĄ SZKÓŁKĄ PIŁKARSKĄ  AP BIELIK Z ZABRZA PROWADZONĄ PRZEZ BYŁEGO ZAWODNIKA GÓRNIKA ZABRZE PIOTRA GIERCZAKA. DZIĘKUJEMY PANU GRZEGORZOWI GOŁĄB ZA UDOSTĘPNIENIE 556 FOTEK POD LINKIEM  https://plus.google.com/photos/108557532034179770959/albums/6028447602673133745?gpinv=AMIXal9nCRFW2z4_iRFHpRGZvEk7wh4cSzPlTX7OTSAgXRamHuy2ViYEO55Bb9S7DjQiVEf4eqgRYXetF187mDeI3cWdtyr6Juc6ya4aYQT5-nHh9gWo1f0&authkey=CKbl9Ji4x7zR3QE&cfem=1#photos/108557532034179770959/albums/6028447602673133745?gpinv=AMIXal9nCRFW2z4_iRFHpRGZvEk7wh4cSzPlTX7OTSAgXRamHuy2ViYEO55Bb9S7DjQiVEf4eqgRYXetF187mDeI3cWdtyr6Juc6ya4aYQT5-nHh9gWo1f0&authkey=CKbl9Ji4x7zR3QE&cfem=1

Druga edycja turnieju "APN CUP 2014 o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice"
W dniu 21.06.2014 odbyła się druga edycja turnieju:
"APN Paniówki CUP 2014 o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice" organizowany przez APN Paniówki.




To turnieju przystąpiło 13 drużyn, blisko 160 zawodników i 2 zawodniczki. Turniej rozgrywany jednocześnie na 2 boiskach.
Tabele końcowe poszczególnych roczników:

2007 i młodsi:
I miejsce Piłkarskie Przedszkole Górnika Zabrze
II miejsce APN Paniówki
Najlepszy Bramkarz: Marek Krzyżanowski Górnik Zabrze
Najlepszy Piłkarz: Filip Augustowski APN Paniówki

2005 i młodsi
I miejsce ROW Rybnik
II miejsce ROW Rybnik II
III miejsce Jedność Przyszowice
IV miejsce APN Paniówki
V miejsce APN Knurów
VI miejsce Sokół Orzesze
Najlepszy Bramkarz: Kubasa Dawid APN Knurów
Najlepszy Zawodnik: Pietrowski Radosław Sokół Orzesze
Najlepszy Strzelec: Kacper Szotowicz ROW Rybnik

2002 i młodsi
I miejsce APN Knurów
II miejsce APN Paniówki
III miejsce Jedność Przyszowice
IV miejsce Concordia Knurów
V miejsce Sokół Orzesze
Najlepszy Bramkarz: Piekiełko Damian APN Knurów
Najlepszy Zawodnik: Jóźwik Michał APN Paniówki
Najlepszy Strzelec: Zaboroś Marcin Concordia Knurów

Dodatkowe wyróżnienia:
Dziewczyny występujące w turnieju:
Paulina Glagla Sokół Orzesze
Katarzyna Kubik Concordia Knurów
Najmłodszy zawodnik:
Marceli Rojek APN Paniówki (5lat)
Drużyna Fair Play:
SOKÓŁ ORZESZE

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju, licznie zgromadzonych kibiców oraz dla tych którzy przyczynili się do organizacji turnieju.

Szczególne podziękowania dla zespołu tanecznego PERFEKT Paniówki za świetny pokaz.