Kolejne zwycięstwa rocznika 2002

15 czerwca 2016
APN 2002

Podopieczni Dawida Dybcio odnieśli dwa kolejne zwycięstwa gromiąc 9:2 MKS Sośnicowice i 9:1 AP Bielik.

W sobotę (11 czerwca) o godzinie 9:00 zespół rocznika 2002 pokonał zdecydowanie zajmujący II miejsce w tabeli MKS Sośnicowice. Mecz rozpoczął się najlepiej jak mógł, bo już w 1’ po świetnie rozegranym rzucie rożnym przez dwójkę Jasiński – Burliga formalność dopełnił Jasiu Pawlik i prowadziliśmy 1-0 – relacjonuje trener Dawid Dybcio. – Kolejne minuty meczu to całkowita dominacja akademików, jednak zawodnicy nie do końca byli skoncentrowani i pozwolili rywalom strzelić dwie bramki.

APN KNURÓW – MKS SOŚNICOWICE 9-2

1’ 1-0 J. Pawlik – asysta Michał Jasiński
7’ 2-0 Michał Jasiński
12’ 3-0 M. Jasiński – asysta J. Pawlik
18’ 4-0 M. Jasiński – asysta J. Szczepanik
22’ 5-0 J. Pawlik – asysta A. Burliga
31’ 5-1 gol dla MKS
33’ 6-1 J. Pawlik – asysta S. Szewczyk
35’ 7-1 J. Szczepanik – asysta A. Burliga
63’ 8-1 J. Pawlik
65’ 9-1 M. Jasiński
68’ 9-2 gol dla MKS
Skład APN: Szwagrzyk – Barszcz, Szaruga, Krawczyński, Jasiński – Jakubowski, Szewczyk, Burliga (K), Jasiński – Szczepanik, Pawlik
Zmiany: Rostkowski, Czempiel, Braszczok, Woszuk.

APN KNURÓW – AP BIELIK 9-1

1:0 – Burliga – asysta Jasiński M.
2:0 – Jasiński M. – asysta Szczepanik