Ciężka praca popłaca

29 kwietnia 2016
APN 2005 GR. B

Podopieczni Kamila Gulińskiego z rocznika 2005 gościli w Łabędach, gdzie pokonali miejscowy ŁTS 10:1.
Warto odnotować, że po raz pierwszy młodzi zawodnicy mogli grać na świetnie przygotowanej płycie – podkreśla nasz szkoleniowiec. – Gra na naturalnej trawie w początkowej fazie sprawiała trochę problemów, ale z upływem kolejnych minut byliśmy drużyną dominującą, nieźle grającą w defensywie.
Zdobywanie goli rozpoczął Patryk Mroczek, który silnym strzałem zza pola karnego otworzył wynik. Następnie z rzutu wolnego silnie uderzył Organiściok podwyższając nasze prowadzenie.
W pierwszej połowie byliśmy drużyną silniejszą fizycznie, co owocowało wieloma odbiorami na połowie przeciwnika.
Przed przerwą trafił jeszcze Kleczka i na drugą połowę wychodziliśmy pełni optymizmu. Tuż po przerwie bardzo dobrą akcję przeprowadził Szymczyk i z bocznego sektora zagrał piłkę wzdłuż 5 metra, a Kleczka skierował ją do pustej bramki.
Kolejne minuty to zdeterminowana gra naszej drużyny. Po składnych akcjach dwukrotnie na listę strzelców wpisał się dobrze dysponowany Szymczyk. Z dobrej strony pokazał się również Kuba Kaczmarczyk, którego silne strzały dwa razy znalazły drogę do bramki ŁTS. W ostatnich minutach na listę strzelców wpisali się Nieradzik oraz Dudała.
Jako trenera cieszy mnie to, że po wielu ciężkich miesiącach drużyna uwierzyła w siebie i z tygodnia na tydzień robi ogromne postępy. Pamiętajcie moje TALENTY, ciężka praca popłaca i tak jak inni macie prawo cieszyć się ze zwycięstw.
Po majówce ciężko trenujemy w środę i w czwartek. W przyszły piątek mamy kolejną okazję pokazać się z dobrej strony. Na własnym boisku będziemy gościć Naprzód Żernica.