Zakończenie w Nieborowicach

1 lipca 2015
Zakończenie w Nieborowicach
APN 2003

Na boisku w Nieborowicach sezon zakończyły drużyny z rocznika 2003 i 2004. Liczne grono zawodników wraz z rodzicami i trenerami świetnie się bawili korzystając z uroków obiektu w sąsiedniej miejscowości.

Kolejny raz na wysokości zadania stanęli rodzice, którzy dołożyli wszelkich starań przy organizacji spotkania, przygotowując wszelkiego rodzaju wypieki, słodycze i owoce, nie zapominając o tradycyjnym grillu – podkreśla trener Michał Grodoń.

W czasie spotkania był czas na podziękowania dla zawodników za świetny sezon oraz rozstrzygnięcie plebiscytu na najlepszego gracza sezonu 2014/2015 w roczniku 2003.

Pierwszą lokatę jednogłośnie zajął Kacper Guzera, drugie miejsce przypadło Jakubowi Szczepanikowi, zaś trzecie Kubie Krawczyńskiemu.

Najlepszym bramkarzem sezonu okrzyknięto Szymona Kaliszewskiego, natomiast wyróżnienie od sztabu trenerskiego otrzymała Emilka Kosztowny.

Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom oraz mamy nadzieję, że otrzymane medale i nagrody indywidualne będą motywacją dla Was do dalszej pracy nad poprawą swoich umiejętności – kontynuuje Michał Grodoń.

Następnie przyszła pora na podziękowania dla kierownika drużyny 2003 – Mariusza Nowaka oraz trenerów: Łukasza Porady, Kamila Krawczyka oraz Michała Grodonia.

Aby tradycji stało się za dość „Akademicy” wraz z rodzicami rozegrali mecz, w którym liczyła się dobra zabawa, a wynik zszedł na dalszy plan.

Dziękujemy wszystkim obecnym za to spotkanie i liczymy na powtórkę za rok w jeszcze większym gronie. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, bez których nie udałoby się zorganizować tak świetnego pikniku – podsumowuje Michał Grodoń.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy