Wiadomości APN

APN NEWS🆕‼️

IV LO: MECZYCHO w wykonaniu rocznika 2011🔝

APN Knurów – ŁTS Łabędy 9:1 (5:1)

🔴⚪️W środowy wieczór rozpoczęliśmy rundę rewanżową w ramach IV ligi okręgowej Młodzika D1. Naszym rywalem był zespół ŁTS-u Łabędy.
🔴⚪️Mecz rozpoczęliśmy z wysokiego „C”. Do przerwy prowadziliśmy już 5:1, a po zmianie stron dołożyliśmy jeszcze 4 gole. Przez pełne 80 minut kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe.
Cała drużyna spisała się na medal, a do zwycięstwa poprowadził nas niezawodny Oskar Majewski, który zdobył 5 goli i zaliczył 3 asysty 🔝

🔴⚪️Po raz pierwszy w tym sezonie na boisku pojawili się dwaj zawodnicy, którzy szczęśliwie wyleczyli już kontuzje – Filip Bartoszek i Tobiasz Ratoń.