APN NEWS🆕‼️

Drugie zwycięstwo Akademików👍

APN Knurów 🆚 Gwarek Ornontowice 4:0 (2:0)

🔴⚪️We wczesne sobotnie popołudnie drużyna rocznika 2011 podejmowała na własnym boisku zespół Gwarka Ornontowice.

Pierwsza połowa spotkania była z naszej strony niemal doskonała. Wysoko odbieraliśmy piłkę i stwarzaliśmy kolejne sytuacje. Zabrakło chłodnej głowy przy wykończeniu kilku z nich, ale do szatni i tak schodziliśmy z dwubramkowym prowadzeniem po pięknym golu zza pola karnego autorstwa Kamila Zachera oraz bramce Filipa Kiszki, który wykorzystał asystę Filipa Borowczaka i po efektownym rajdzie pokonał bramkarza gości.

Druga połowa nie była już tak efektowna w naszym wykonaniu. Jednak pomimo niższej intensywności w grze potrafiliśmy strzelić kolejne dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Bartek Magnuszewski i ponownie Kamil Zacher, który ustalił wynik spotkania na 4:0.

🔴⚪️Czekamy na powrót do pełnej sprawności naszych kontuzjowanych zawodników, a wtedy nasz zespół będzie jeszcze mocniejszy. Chłopaki dzielnie wspierają nas z trybun wraz z niezawodnymi rodzicami, za co bardzo dziękujemy 👏