III LW Trampkarz C2: Raport ligowy

22 września 2021
APN 2008

Cztery ligowe mecze mają już za sobą akademicy z rocznika 2008, występujący na codzień w 3 Lidze Wojewódzkiej.

Po pierwszym meczu w sezonie, który był jednocześnie debiutanckim na trzecim szczeblu rozgrywek, przyszedł czas na mecz z solidnym zespołem jakim jest AP Team Gliwice.

12.09.2021
II Kolejka 3LW
AP Team Gliwice 7:0 APN Knurów

„To był dla nas bardzo ciężki mecz z dobrym przeciwnikiem i wieloma brakami kadrowymi spowodowanymi chorobami.

——————————

14.09.2021
III Kolejka 3LW
Szombierki Bytom 3:2 APN Knurów

„Wynik spotkania do ostatniej minuty był kwestią otwartą i mógł się zmienić na korzyść jednej lub drugiej drużyny. Niestety to przeciwnik w ostatnich minutach zachował więcej koncentracji i zdobył decydującego gola. Myślę, że rewanż będzie bardzo ciekawym widowiskiem”

Bramki:
14’ 1:1 Litwa Kasjan
71’ 2:2 Migdal Nataniel

————————————
19.09.2021
IV Kolejka 3LW
APN Knurów 7:3 Polonia Bytom

„Wydaje mi się, że to był mecz w którym funkcjonowało prawie wszystko co powinno funkcjonować. Drużyna była drużyną i to od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Mimo iż w 17 minucie przegrywaliśmy już 2:0 po błędach indywidualnych, to potrzebowaliśmy tyle samo kolejnych minut by wyjść na prowadzenie. Niesamowitą skutecznością popisał się w tym spotkaniu Kasjan Litwa, który zdobył 6 z 7 bramek perfekcyjnie wykańczając akcje zespołowe oraz indywidualne. Nawiasem mówiąc, myśle że jest to duży osobisty sukces Kasy, ponieważ nie zdarza się by na poziomie wojewódzkim zdobyć 6 bramek w jednym meczu. Cieszę się, że jako zespół który dopiero awansował na poziom wojewódzki, potrafimy stawić czoła drużynom które od dłuższego czasu już tam występują. Przed nami dużo pracy, gdzie priorytetem jest sukcesywne realizowanie określonego planu szkoleniowego.