Pracowite dni rocznika 2004

7 maja 2015
APN 2004
Zaledwie 3 dni po ligowym spotkaniu z Concordią Knurów (info znajdziesz tu), rocznik 2004 rozegrał kolejną batalię na własnym boisku. Tym razem przeciwnikiem APNu był Promotor Zabrze.
Po bardzo widowiskowym meczu zwyciężyli zawodnicy Promotora. Mecz w wykonaniu obu drużyn od samego początku imponował otwartością w grze, żaden z zespołów nie zamierzał jedynie bronić swojej bramki, co skutkowało tym, że akcje w bardzo szybkim tempie przenosiły się z jednego pola karnego pod drugie.

O naszej przegranej 6:9 zadecydowało pierwsze 5 minut drugiej połowy. Przez brak koncentracji i złe ustawienie w obronie straciliśmy aż 3 bramki.
Mimo iż nie udało nam się wygrać tego spotkania, zawodnicy APNu zaprezentowali się bardzo dobrze, zostawiając na boisku dużo sił i za to należą im się brawa – podsumowuje trener Kamil Krawczyk.
APN Knurów – Promotor Zabrze 6:9 (2:2)
Bramki dla APN: Tymon Fijołek 3, Maciek Olesiński 2, Kacper Guzera 1.
Skład APN: Dominik Kowalczyk, Paweł Kowalczyk, Dawid Nieradzik, Szymon Soberka, Kacper Guzera, Tymon Fijołek, Kacper Kremiec, Kacper Korzeniowski, Krzyś Ludwiczak, Kacper Steiman, Maciek Olesiński.