II LW C2: Polonia Bytom – APN 1:0

16 września 2019
APN 2006 GR. A
W sobotę o godz: 11:00 akademicy rocznika 2006/2007 rozegrali kolejny mecz w ramach II ligi woj.trampkarzy C2. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla zawodników z Bytomia.
Jak relacjonuje mecz szkoleniowiec akademików Krzysztof Nieradzik – Mimo, że przegraliśmy ten pojedynek, muszę powiedzieć zagraliśmy dobry mecz.
W pierwszej odsłonie tego meczu straciliśmy bramkę już w 5 minucie, po kontrze zawodników Polonii. Gol ten wprowadził sporo nerwowych ruchów w naszych szeregach, ale z każdą minutą czuliśmy się bardziej pewnie. W drugiej odsłonie akademicy pokazali charakter goszcząc niemal do końca pojedynku na połowie rywala, lecz piłka nie wpadła do siatki gospodarzy.
Chciałbym podziękować za ten mecz moim zawodnikom, że grali do końca, głowy do góry – dodaje trener.
Skład Akademików: Karol Szymecki (c), Piotr Michalewicz, Szymon Marczyk, Filip Kozak, Szymon Marczyk, Bartosz Pyka, Patryk Bajda, Tomasz Smugaj, Kacper Stępień, Oliver Mansfeld, Kacper Supłat, Paweł Chrośnik, Szczepan Pacia, Dawid Lerch, Eryk Maj, Kamil Mazurek, trenerem Krzysztof Nieradzik, II trenerem Łukasz Chrośnik, kierownikiem zespołu Dawid Kołodziej.