Nabór uzupełniający do rocznika 2008.

8 lipca 2019
Nabór uzupełniający do rocznika 2008.
APN 2008 GR. BIAŁA

Zgodnie z zasadami „ Narodowego Modelu Gry” będącym 300 stronną inspiracją szkoleniową dla trenerów w naszym kraju, ale przede wszystkim ujednoliconym systemem szkolenia gry w piłkę nożną, rocznik 2008 czyli nasi jedenastolatkowie od 1 sierpnia przechodzą do kategorii wyższej nazywanej „Młodzik D2”. 

Co dwa lata w każdym z roczników następuje takie przejście, które charakteryzuje się przede wszystkim nowymi zasadami gry. W naszej akademii trenerami rocznika 2008 są trenerzy Adrian Kasprzyk oraz Adam Pawlas, którzy posiadają stosowne uprawnienia UEFA B służące do prowadzenia zajęć. Przed nimi nie lada wyzwanie, bo już od pierwszego treningu po przerwie wakacyjnej ich zadaniem będzie przekazanie swoim podopiecznym wiedzy na temat pozycji spalonej, która będzie w nowych rozgrywkach egzekwowana, a także gry o dwóch zawodników więcej a mianowicie 9v9 zakładając grę bramkarzem oraz 8 zawodnikami w polu. 

Zważywszy na konieczność posiadania bardziej liczebnej grupy zawodników, zapraszamy do udziału w treningach wszystkich chłopców z rocznika 2008/09, którzy chcą spróbować swych sił w Akademii założonej przez trenera Marcina Brosza- obecnego szkoleniowca Górnika Zabrze. 

 

Zajęcia prowadzone są na boiskach z nawierzchnią sztuczną (Kompleks Boisk MOSiR w Knurowie ul. Ułanów 8):

-w okresie ligowym: 2x 1,5h + mecz

-poza rozgrywkami: 3x 1,5h

 

W naszej akademii funkcjonują dwie grupy, co pozwala na dołączenie zawodników początkujących- nie mających jeszcze styczności z treningami piłki nożnej i chcący rozpocząć przygodę w APN Knurów, oraz tych zaawansowanych dla których podstawy gry w piłkę nie są obce.

 

Trener Adrian Kasprzyk, tel. 785-640-203

 

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy