IV LO „Orlik E1”: Relacja z meczu VI kolejki

23 maja 2019
IV LO „Orlik E1”: Relacja z meczu VI kolejki
APN 2008 GR. CZERWONA

W piątek 17 maja drużyna orlików starszych prowadzona przez trenera Adriana Kasprzyka udała się do Gliwic, by na boisku zlokalizowanym przy ul. Robotniczej rozegrać kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych Podokręgu Zabrze.

 

W pierwszym spotkaniu popełniliśmy bardzo dużo prostych indywidualnych błędów, które nie powinny się przytrafić, jednak jadąc na mecz rewanżowy chcieliśmy pokazać się z dużo lepszej strony prezentując w pełni posiadane umiejętności. 

Zdążyłem już zauważyć, że rozgrywamy świetne mecze z drużynami z czoła tabeli takie jak ten z Piastem Gliwice, Gwarkiem Zabrze czy Górnikiem Zabrze, co jest niemałym zaskoczeniem dla obserwujących rodziców od których zbieramy pochlebne opinie, lecz dużo słabiej wyglądamy w meczach z drużynami z dolnej części tabeli. Zawodnicy wiedzą, że nie kalkulujemy tylko gramy otwartą piłkę, tzn na ataku i obronie skupiamy się jednakowo, chcemy atakować lecz mocno odkrywamy się z tyłu przez co strzelamy i tracimy wiele bramek, natomiast czasami niepotrzebnie dostosowujemy się do poziomu gry rywali. Mimo iż nie ma wyniku jakiego by niektórzy oczekiwali, wierzę, że efekty takiej gry i treningu zaowocują w przyszłości” – relacjonuje trener Adrian Kasprzyk.

IV liga okręgowa Orlik E1

17.05.2019, Gliwice ul. Robotnicza

GKS Piast Gliwice 6:4 APN Knurów

bramki:

18’ Słabisz

27’ Migdal

32’ Polak

34’ Litwa

 

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy