II LW D1: Po burzy wyszło słońce APN vs Lubliniec 4:0

13 maja 2019
APN 2006 GR. A

W niedzielę o godz; 13:00 akademicy rocznika 2006/2007 A, rozegrali kolejne ligowe spotkanie z Akademią Sportową Lubliniec ramach II ligi wojewódzkiej młodzików D1 (RW) grupa płn. Mecz zakończył pewnym zwycięstwem APN 4:0.

Jak relacjonuje mecz trener APN Krzysztof Nieradzik – Od pierwszych minut staraliśmy się narzucić przeciwnikowi swój styl gry, co się nam udało. Szybko strzelona bramka APN już w 4 minucie, podcięła skrzydła rywalom z Lublińca. Szybka gra skrzydłami była naszym kluczem do zwycięstwa, oraz koncentracja drużyny w całym spotkaniu. Cały drużyna zaprezentowała się świetnie, a każdy z zawodników dołożył cegiełkę do ważnego ligowego zwycięstwa – dodaje szkoleniowiec.