V LO E1 gr. 2: Porażka po walce

19 kwietnia 2019
V LO E1 gr. 2: Porażka po walce
APN 2009 GR. CZERWONA

W ramach 3 kolejki V ligi E1 Akademicy z rocznika 2009 podejmowali u siebie zespół Górnika Zabrze. Licznie zgromadzeni kibice i rodzice z obu stron z nadzieją oczekiwali dobrego meczu czołowych drużyn Podokręgu Zabrze. Niestety po obfitującym w pojedynki i starcia 1vs1 spotkaniu APN doznaje pierwszej na wiosnę porażki 2-4.

Był to ciekawy mecz, w którym obie drużyny stworzyły dobre widowisko. Górnik jest bardzo dobrą drużyną, która nie zostawiła nam miejsca do gry. Mecz pod znakiem dużej presji czasu i przeciwnika. Mieliśmy swój pomysł na zaskoczenie przeciwnika, jednak tylko połowicznie udało się go zrealizować. Chłopcy dali z siebie wszystko i trzeba przyznać, że cały zespół „podjął rękawice”. Mnie cieszy wysoki poziom cech wolicjonalnych i motywacji. Zabrakło nam ogrania w meczach z bardzo silnymi rywalami oraz troszkę umiejętności, jednak chciałem pogratulować moim zawodnikom udanego występu – skomentował występ swoich podopiecznych trener Patryk Pietraczyk. 

APN Knurów – Górnik Zabrze 2-4 (1-3)
Bramki dla APN: Macios, Cieślar
Skład: Szymecki, Kopeć, Krupa, Kołodziej, Jatta, Cieślar, Molak, Benek, Michalak, Staszek, Wasylków, Kopciuch, Macios, Cwajna
Plus meczu: Paweł Szymecki, Mateusz Benek
trener: Patryk Pietraczyk, kierownik: Damian Jakubowski

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy