Trener: Krzysztof Nieradzik

Asystent trenera: Łukasz Chrośnik

Kierownik zespołu: Dawid Kołodziej

Podsumowanie roku 2018

W rozgrywkach III ligi wojewódzkiej młodzików zajęliśmy 2 pozycje, zdobywając 37 pkt. Dało nam to awans do II ligi wojewódzkiej.

Zanotowaliśmy 12 zwycięstw, 1 porażkę oraz 1 remis .

Strzeliliśmy 51 goli (średnio co 14 minut), tracąc 10 goli (średnio co 72 minuty)

Po 152 dniach musieliśmy uznać wyższość naszych rywali odnosząc pierwszą  porażkę w rozgrywkach ligowych z Górnikiem Zabrze (1:4), największą wygraną zanotowaliśmy z drużyną MKS Zaborze (6:1), zaś najbardziej okazałe zwycięstwo odnieśliśmy w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Gliwice(0:5)

Zespół zanotował również sukcesy w piłce halowej, takie jak:

– I miejsce ,,Turniej halowy Przyjaźni” 3 luty 2018 organizowany przez Odra Kędzierzyn-Koźle. Najlepszy bramkarz turnieju – Szymon Adamus.

– III miejsce ,,Turniej halowy MKS Zaborze Cup 2018”  12 luty 2018. W konkursie podbijania piłki przez 30 sekund najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Chrośnik.

– II miejsce ,,Halowy Turniej o Puchar Jerzego Wyrobka” 4 marzec 2018. Najlepszym zawodnikiem APN uznano Eryka Maj.