Pierwszy baraż: APN 2003 2-3 Gwarek Zabrze

9 listopada 2018
Pierwszy baraż: APN 2003 2-3 Gwarek Zabrze
APN 2003
W późny środowy wieczór mieliśmy okazje zobaczyć zawodników rocznika 2003 prowadzonych przez trenera Krzysztofa Orzeszka w spotkaniu barażowym o III ligę wojewódzką z Gwarkiem Zabrze. Wszyscy, którzy pofatygowali się tego wieczoru na kompleks boisk przy Alei Lipowej mogli zobaczyć bardzo dobre, szybkie i zacięte  spotkanie. Cały zespół dołożył wszelkich starań żeby wycisnąć tego meczu jak najwięcej. Szkoda niewykorzystanych sytuacji i według nas nieuznanej, prawidłowo zdobytej bramki, bo to właśnie Gwarek wyjechał z Knurowa z zaliczka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3 dla gości.
W najbliższa niedziele rozegramy spotkanie rewanżowe na stadionie Gwarka o godzinie 9:00. Pozostaje nam tylko dołożyć wszelkich starań w tym spotkaniu i zdobyć dwie bramki więcej od przeciwnika! Piłka jest nieprzewidywalna, a my nie jesteśmy wcale na pozycji straconej!
„Przed meczem powiedzieliśmy sobie, że najważniejsze jest to aby skupić się na sobie i zagrać dobre spotkanie. Ja mogę ze swoje strony dodać, że jestem bardzo dumny z mojego zespołu bo rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, z każda minuta spotkania byliśmy lepsi, dokładniejsi i lepiej zorganizowani. Każdego z nas bolało to, że na swoim boisku nie udało nam się zakończyć spotkania pozytywnym wynikiem, ale to już historia i musimy żyć niedzielnym meczem, dlatego z tego miejsca bardzo proszę wszystkich o wsparcie na w meczu rewanżowym! – relacjonuje Krzysztof Orzeszek

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy