Zwycięstwo 5:0 z Concordią

8 kwietnia 2015
APN 2003

Drużyna APN 2003 zwycięsko wyszła z meczu sparingowego z Concordią Knurów, pokonując swoich lokalnych rywali 5-0. Mecz rozgrywany był w systemie 3×25 minut.

Początkowo żadna drużyna nie mogła zaznaczyć swojej dominacji na boisku i wiele pojedynków odbywało się w środku pola. Z biegiem czasu do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić „Akademicy” chociaż brakowało dobrego, otwierającego podania – podsumowuje trener Michał Grodoń. – W 17 minucie wynik spotkania otworzył Seba Szewczyk po strzale w zamieszaniu podbramkowym. Na 2-0 w 23 minucie po asyście Żylskiego podwyższył Szczepanik mierzonym strzałem z linii pola karnego.

W kolejnej części gry po raz kolejny instynktem strzeleckim błysnął Fijołek, który 3-krotnie wpisał się na listę strzelców. Tymon pokonał bramkarza w 30 minucie po akcji zespołowej, następnie oszukał bramkarza płaskim strzałem obok słupka w 41 minucie po zagraniu Olesińskiego oraz w 44 minucie uderzając głową po asyście Surówki, będąc tyłem do bramki!

Brawa za wynik i wiele pozytywnych elementów w naszej grze, jednak nie ustrzegliśmy się błędów, do poprawy których najbliższa okazja już w czwartkowym sparingu z Gwarkiem Zabrze o godzinie 18:00.

APN – Concordia 5:0

Bramki: S. Szewczyk, J. Szczepanik, T. Fijołek 3.

Skład APN: Sz. Kaliszewski (c)/ T. Knast / P. Lehmann – I. Rybicki, M. Kostrzanowski / D. Rams – B. Surówka / A. Ferenz, S. Szewczyk / E. Kosztowny, Brosz / R. Kołaczek, K. Guzera / K. Imiołek, J. Szczepanik / G. Pępek / Olesiński – M. Żylski / T. Fijołek / M. Szymanowicz.