Dni otwarte Akademii

8 lutego 2018
Dni otwarte Akademii
Wiadomości APN

W naszej Akademii rozpocznają się przygotowania do rundy wiosennej. A jak nowa runda to i nowe wyzwania. Mamy nadzieję, że sukcesy i awanse wywalczone w poprzednich rozgrywkach dostarczą naszym zawodnikom i trenerom energii do dalszej pracy.

Mamy również nadzieję, że dotychczasowe osiągnięcia sprawią, iż do Akademii trafią kolejni nowi zawodnicy. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Akademia Piłki Nożnej w Knurowie to szkółka piłkarska działająca na Górnym Śląsku, szkoląca dzieci już od 4. roku życia. Głównym celem Akademii jest zachęcenie jak największej liczby dzieci do aktywności fizycznej.

Dla kogo jest Akademia Piłki Nożnej?
Akademia zaprasza na treningi dzieci już od 4. roku życia. W tym wieku zajęcia polegają przede wszystkim na zabawach z piłką i ogólnych ćwiczeniach ruchowych. W starszych grupach pracujemy m.in. nad motoryką dzieci oraz uczymy ich elementów techniki, taktyki oraz bycia kreatywnym piłkarzem. Co ważne, w naszej Akademii nie kończymy szkolenia na 12. roku życia. Zawodnicy mają możliwość dalszego kontynuowania swojej kariery w barwach naszego klubu.

Czym wyróżnia się Akademia na tle innych szkółek?
Akademia, której założycielem jest obecny trener Górnika Zabrze – Marcin Brosz, obchodzi w tym roku 12. rocznicę powstania. Obecnie do Akademii uczęszcza ponad 300 dzieci w wieku 4-16 lat. Program treningów jest dostosowany dla danej grupy wiekowej. Mogą w nich uczestniczyć zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Kadrę szkoleniową stanowią w większości trenerzy z licencją UEFA B. Dbamy również o rozwój trenerów, którzy w ciągu roku biorą udział w stażach w czołowych klubach i kursokonferencjach. Gramy i trenujemy w sprzęcie sportowym najwyższej jakości.
Zajęcia odbywają się na kompleksie boisk wielofunkcyjnych Orlik w Knurowie przy ulicy Ułanów oraz na halach sportowych w Knurowie. Swoim podopiecznym zapewniamy wiele dodatkowych atrakcji. Zespoły biorą udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej. Organizujemy wyjazdy oraz wspólne wyjścia na mecze piłkarskie, obozy sportowe, obozy dochodzeniowe, treningi bramkarskie, turnieje piłkarskie oraz eventy sportowo–kulturalne i edukacyjne. Każdy zawodnik jest ubezpieczony.

Jak zapisać dziecko?
W Akademii nie prowadzimy selekcji. Nabór trwa cały rok. Każde dziecko (zarówno chłopcy jak i dziewczynki) może przyjść na 2 darmowe, „zapoznawcze” treningi. Zapisy odbywają telefonicznie lub poprzez stronę www.apnknurow.pl Serdecznie zapraszamy!

Plan treningów

plakat nabor

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy