Gra koleżeńska

1 kwietnia 2017
APN 2004

W ostatnim tygodniu przed rozpoczynającymi się rozgrywkami ligowymi, w meczu kontrolnym spotkały się drużyny rocznika 2004 od trenera Marcina Klaczki i rocznika 2005 od trenera Mirosława Gmyza.

Mecz od początku był zacięty z małą przewagą podopiecznych Marcina Klaczki, którzy po kilku minutach zdobyli pierwszego gola. Po kilku wymianach „ciosów” z jednej i drugiej strony, drużyna 2004 zdobyła drugą bramkę.

Zespół Mirosława Gmyza nie zamierzał łatwo sprzedać skóry, wykorzystał rozluźnienie w szeregach rywala i po przeprowadzonej kontrze strzelił bramkę kontaktową.

Bardzo nas cieszy, że mimo upływających minut obie drużyny grały coraz szybciej czego efektem była następna szybka kontra rocznika 2005 i bramka wyrównująca.

Mecz stał na wysokim poziomie, każda z drużyn mogła przechylić szalę na swoją korzyść lecz ostatecznie zakończył się sprawiedliwy remisem 2-2. Obie drużyny należy pochwalić za walkę do końca, był to pożyteczny sprawdzian, który daje duże nadzieje przed zbliżającymi się rozgrywkami.