Kolejny sparing rocznika 2004

6 marca 2017
APN 2004

Nasza drużyna z rocznika 2004 zmierzyła się w towarzyskim meczu z Concordią.

Początek meczu był wyrównany, a gra toczyła się w środku pola – komentuje trener Marcin Klaczka. – Remis utrzymywał się do 10 minuty, gdy dośrodkowanie z prawej strony boiska nasi rywale zamienili na pierwszą bramkę. Gdy uspokoiliśmy grę i próbowaliśmy konstruować akcje, chwila nieuwagi kosztowała nas stratę kolejnej bramki.

W drugiej połowie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zbyt wiele co skutkowało następnymi straconymi golami. Mecz zakończył się zwycięstwem Concordii 5:0, ale uważam, że wynik nie jest adekwatny do naszej gry.

Przeciwnik obnażył nasze słabości, które musimy wyeliminować przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Jest nad czym pracować, a pocieszeniem jest fakt, iż wytrzymaliśmy fizycznie całe spotkanie i walczyliśmy do końca o zmianę wyniku.

Skład APN: N. Bogusławska, D. Kowalczyk, K. Korzeniowski, K. Ludwiczak, K. Mika, K. Steiman, K. Kremiec, D. Nieradzik, Ł. Sokołowski, K. Kruk, P. Gabor, Sz. Hołyński, Sz. Rafałowski, G. Zarzycki, P. Falkus.