Plan treningów 20-26 lutego

16 lutego 2017
Plan treningów 20-26 lutego
APN 2002

APN 2002 – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Duże (części AC)
Wtorek 18:00 – 19:30 – Średnie (AB) – sparing z MKS Sośnicowice
Piątek 18:00 – 19:30 – Duże (AC)
Niedziela – sparing z Górnik Zabrze S.S.A. , godzina do ustalenia

APN 2003 – trener Michał Grodoń
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – sparing z Concordią
Piątek 18:00 – 19:30 – Średnie (AB)
Sobota 15:00 – sparing z Podbeskidziem Bielsko-Biała

APN 2004 – trener Marcin Klaczka
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Średnie (B)
Środa 19:15 – 20:45 – LO
Czwartek 18:00 – 19:30 – Orlik
Sobota 9:00 – Hala MOSiR w Szczygłowicach – Halowy Turniej Piłki Nożnej

APN 2005 gr. A – trener Mirek Gmyz
Poniedziałek 16:30 – 18:00 Duże (BD) – sparing z MSPN Górnik Zabrze
Wtorek 17:00 – Zajęcia NJN Fitness Klub, ul. 1 maja 51
Środa 16:30 – 18:00 – ZSZ
Piątek 18:30 – 20:00 – ZSZ

APN 2005 gr. B – trener Marcin Piątek
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – Duże (AC) – sparing z Jedność Przyszowice
Środa 16:00 – Zajęcia NJN Fitness Klub, ul. 1 maja 51
Środa 18:00 – 19:15 – SP 2
Czwartek 18:00 – 19:30 – SP 1

APN 2006/07 gr. A – trener Krzysztof Nieradzik
Poniedziałek – 17:30 – 19:00
Środa 18:00 – 19:30 – ZSZ
Piątek 17:00 – 18:30 – ZSZ

APN 2006/07 gr. B – trener Adrian Paśnicki
Wtorek – 18:00 – 19:30 – SP 1
Czwartek 16:30 – 18:00 – Średnie (AB)
Piątek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2008 gr. Czerwona – Trener Adrian Kasprzyk
Środa 16:00 – 17:00 – SP 2
Piątek 16:00 – 17:00 – SP 2

APN 2008 gr. Biała – trener Patryk Majorczyk
Wtorek 18:30 – 19:30 – LO
Czwartek 18:00 – 19:00 – MG 2

APN 2009 gr. Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 18:15 – 19:30 – SP 7
Piątek 17:15 – 18:30 – LO

APN 2009 gr. Czerwona – trener Dawid Dybcio
Środa 17:00 – 18:15 – SP 7
Piątek 16:00 – 17:15 – LO

APN 2010 gr. Biała – trener Paweł Przesdzing
Wtorek 16:00 – 17:00 – SP 2
Środa 18:00 – 18:20 – zebranie
Piątek 16:00 – 17:00 – MG 2

APN 2010 gr. Czerwona – trener Paweł Przesdzing
Wtorek 17:00 – 18:00 – SP 2
Środa 18:20 – 18:40 – zebranie
Piątek 17:00 – 18:00 – MG 2

APN Bambini 2011 gr. Czerwona – trener Michał Bagiński
Wtorek 17:00 – 18:00 – MG 2
Czwartek 17:00 – 18:00 – MG 2

APN Bambini 2011 gr. Biała – trener Adrian Kasprzyk
Wtorek 18:00 – 19:00 – MG 2
Piątek 17:45 – 18:45 – SP 7

APN Bambini 2012 i młodsi – trener Michał Bagiński
Wtorek 16:00 – 17:00 – MG 2
Czwartek 16:00 – 17:00 – MG 2

Adresy hal sportowych:
Szkoła Podstawowa nr 1 (Słoniny 1)
Miejskie Gimnazjum nr 2 (Stefana Batorego 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 (Wilsona 22)
Szkoła Podstawowa nr 6 ( Stefana Batorego 5)
Szkoła Podstawowa nr 7 (Jedności Narodowej 5)
Boisko Orlik przy ZSZ nr 1 (Ułanów 8)
Liceum Ogólnokształcące ( 1 Maja 21)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ( Szpitalna 29)

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy