Miłe chwile w 777

27 stycznia 2017
Miłe chwile w 777
APN 2008 GR. BIAŁA

Choć na co dzień grają w jednej drużynie, w czwartek stanęli po przeciwnych stronach rywalizacji. Mowa o podopiecznych trenerów Adriana Kasprzyka oraz Patryka Majorczyka. Nasi zawodnicy z rocznika 2008 mieli okazję sprawdzić się w wirtualnym wydaniu piłki nożnej czyli w najpopularniejszej tego typu grze – FIFA 17.
Propozycja integracji przy konsolach PlayStation oraz Xbox One spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony młodych Akademików – mówi Adrian Kasprzyk. – Dało się zauważyć, że jednym z najczęściej wybieranych drużyn była reprezentacja Polski, i nie ma się tu co dziwić, gdyż każdy w przyszłości chciałby grać jak Milik, „Lewy” czy Fabiański.
Kilkugodzinna spotkanie odbyło się dzięki przychylności oraz ogromnej chęci pomocy ze strony restauracji 777, która w porze obiadowej zaserwowała nam smakowite pizze oraz dodatkowe przekąski i napoje.
Zgodnie z planem dnia, prosto z „Siódemek” udaliśmy się do położonej nieopodal hali sportowej LO, gdzie o godz. 16.00 przystąpiliśmy do treningu. Trening był szczególnie powiązany z wcześniejszymi wydarzeniami, które miały miejsce w restauracji.
Jako ciekawostkę mogę dodać, że tuż przed wyjściem na trening wyzwanie rzucił mi Patryk Polak, proponując pojedynek o stawkę, pytając z dużą pewnością siebie, czy w przypadku jego wygranej, trening składać się będzie z gierek. Bez wahania odparłem, że tak. Gdy Patryk wybrał Real Madryt, ja desygnowałem do gry ekstraklasowy zespół Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Patryka głośnym dopingiem wspierało 18 kolegów więc wynik tego spotkania – 3-1 dla „królewskich” – nikogo nie mógł dziwić.
Musiałem dotrzymać słowa i cały trening składał się z „gierek”.
W imieniu własnym, jak i młodych Akademików serdecznie podziękuję Pani Izabeli Kowalskiej, właścicielce restauracji 777, która zorganizowała nam to wspaniałe spotkanie.

 

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy