Trzecie miejsce w Zdzieszowicach

28 lutego 2015
APN 2003

Podopieczni Michała Grodonia z rocznika 2003 zajęli 3. miejsce w turnieju zorganizowanym w Zdzieszowicach przez Football Academy Kędzierzyn-Koźle.

Przebieg turnieju – komentuje trener Michał Grodoń:

1. APN – Forteca Świerklany 0:0

W początkowej fazie meczu zdecydowana przewaga „Akademików”. W 3 minucie Sebastian Szewczyk uderza w słupek, dużo sytuacji podbramkowych, jednak bramki nie padają i mecz kończy się remisem 0:0.

1. Stal Brzeg – APN 1:2

Trudny mecz z wymagającym przeciwnikiem. Stal groźnie atakowała, jednak APN umiejętnie się bronił. Niestety w 7 minucie tracimy bramkę. 2 minuty do końca spotkania i do głosu dochodzą „Akademicy”. Na 1:1 strzela Mateusz Żylski, a w ostatniej minucie Sebastian Szewczyk wyprowadza APN na

prowadzenie pewnym strzałem obok bramkarza i jest 2:1!

1. APN – Football Academy II 1:1

Kolejne spotkanie rozegraliśmy z drużyną FA II (rocznik 2002) i choć ponownie na prowadzenie wychodzą rywale, to APN doprowadza do remisu, walcząc do końca spotkania. Niesamowite zaangażowanie i ambicja naszych chłopaków po raz kolejny daje efekty. Bramkę w tym meczu strzela Mateusz Żylski.

1. Odrzanka Dziergowice – APN 1:1

Mecz z drużyną, która do tej pory nie straciła punktów, odnosząc 3 zdecydowane zwycięstwa. Bramka Jakuba Szczepanika przypieczętowała występ APNu w meczu o 3. miejsce!

1. Polonia Gościęcin – APN 1:3

W meczu o 3 miejsce chłopcy wyszli skupieni i zmobilizowani. Od początku nękali bramkarza rywali strzałami. Dużym sprytem w

tym spotkaniu wykazał się Tymon Fijołek 2-krotnie wpisując się na listę strzelców. Jedno trafienie dołożył Jakub Szczepanik. Końcowa syrena i szał radości! APN zajmuje 3 miejsce, pozostając niepokonaną drużyną w turnieju!

Chłopcy odebrali puchar oraz pamiątkowe medale za zajęcie 3 miejsca.

Skład APN: Sz. Kaliszewski, P. Lehmann, I. Rybicki, P. Nowak, S. Szewczyk, J. Szczepanik, D. Rams, B. Surówka, K. Guzera, T. Fijołek, M. Żylski, M. Kostrzanowski.