Poznajcie Apka, naszą maskotkę

11 grudnia 2016
Poznajcie Apka, naszą maskotkę
APN 2002

Z wielką radością informujemy, że w knurowskim kinie zabrakło miejsc siedzących dla tych, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zjawili się w niedzielne południe na niecodziennym spotkaniu. Niecodziennym, bo w ciągu 70 minut podsumowaliśmy rok 2016, zaprosiliśmy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy, no i przedstawiliśmy naszą maskotkę.
Mam na imię Apek, a moim „ojcem chrzestnym” jest Paweł Surówka, który sporo czasu poświęcił na dopięcie całego projektu na ostatni guzik – oznajmiła maskotka.
Nasi podopieczni, a także ich rodzice mieli okazję sprawdzić się w kilku piłkarskich konkurencjach. Niektórzy z nich zasłużyli na miano „Turbokozaka”, bowiem bez problemu trafili piłką w poprzeczkę miniaturowej bramki.
W czasie spotkania pokazaliśmy nie tylko talent piłkarski naszych podopiecznych, ale również zdolności aktorskie, jakie zaprezentowali w czasie kręcenia Manekin Challenge.
Kierownictwo naszej Akademii wybrało jednego zawodnika, który niebawem przejdzie profesjonalne badania na katowickiej AWF. Tym zawodnikiem jest Paweł Szaruga z rocznika 2002.
Zachęcając młodych adeptów piłki nożnej do regularnej pracy na treningach, zaprezentowaliśmy fragmenty meczów z udziałem Jerzego Dudka, który swą karierę rozpoczynał w Knurowie, po czym został reprezentantem Polski i wygrał Ligę Mistrzów.

Uczestnictwo w tym niedzielnym spotkaniu było wielką przyjemnością dla naszych działaczy i trenerów. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę. Dziękujemy również Centrum Kultury za to, że mogliśmy się spotkać w knurowskim kinie.

Foto: Magda Bagińska

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy