Sparing rocznika 2003

4 grudnia 2016
Sparing rocznika 2003
APN 2003

W sobotnie popołudnie w hali MOSiR-u w Szczygłowicach rocznik 2003 rozegrał drugi już sparing po zakończeniu sezonu. Tym razem z Concordią Knurów.
Początkowo można było zauważyć duże problemy z adaptacją obu zespołów do gry na parkiecie po dłuższej przerwie – relacjonuje trener Michał Grodoń. – Z każdą chwilą gra zarówno APN-u, jak i Concordii zaczęła coraz bardziej się „kleić” i można było zaobserwować kilka ciekawych akcji.
Ten sparing z pewnością będzie dobrym przetarciem przed kilkoma zimowymi turniejami rozgrywanymi w hali. Przetestowaliśmy kilka ustawień oraz wariantów rozegrania. Jak na tak długą przerwę od zajęć na parkiecie nasza gra mogła się podobać, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Ostatecznie pojedynek zakończył się naszym zwycięstwem 9-4, zaś wart uwagi jest fakt, iż każde z dziewięciu trafień dla APN padło łupem innego zawodnika.
Serdeczne podziękowania za cenny sparing kierujemy do zawodników oraz sztabu trenerskiego Concordii. Cieszy postawa obydwu zespołów, które przy ambitnej walce sportowej potrafiły okazać sobie wzajemny szacunek i radość ze wspólnej gry.
Bramki dla APN: Sz. Soberka, D. Jakubowski, M. Czub, B. Surówka, O. Famuła, M. Żylski, K. Guzera, K. Imiołek, M. Olesiński.
Kadra APN: Sz. Kaliszewski, D. Jakubowski, M. Czub, O. Famuła, K. Guzera, K. Imiołek, M. Olesiński, M. Żylski, J. Szczepanik, T. Fijołek, Sz. Soberka, T. Sokalla, M. Olesiński, E. Piszczek, D. Szkatuła, B. Surówka.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy