Plan treningów od 14 listopada

9 listopada 2016
Plan treningów od 14 listopada
APN 2002

Sezon ligowy dobiega końca. Poniżej prezentujemy plan treningów APN Knurów obowiązujący do końca lutego.

Treningi bramkarskie: Piątki 15:30 (trener będzie informował sms o treningu)

APN 2002 – trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Duże (części AC)
Wtorek 18:00 – 19:30 – Średnie (AB)
Piątek 18:00 – 19:30 – Duże (AC)
Sobota 15:00 – Duże – sparingi

APN 2003 – trener Michał Grodoń
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Średnie (A)
Środa 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Piątek 18:00 – 19:30 – Średnie (AB)
Sobota 10:00 – Średnie – sparingi

APN 2004 – trener Marcin Klaczka
Poniedziałek 18:00 – 19:30 – Średnie (B)
Środa 17:00 – 18:00 – SP 2
Czwartek 18:00 – 19:30 – Średnie (AB)

APN 2005 gr. A – trener Mirek Gmyz
Poniedziałek 16:30 – 18:00 Duże (BD)
Środa 16:30 – 18:00 – ZSZ
Piątek 18:30 – 20:00 – ZSZ

APN 2005 gr. B – trener Marcin Piątek
Poniedziałek 16:30 – 18:00 – Duże (A)
Środa 18:00 – 19:15 – SP 2
Czwartek 18:00 – 19:30 – SP 1

APN 2006/07 gr. A – trener Krzysztof Nieradzik
Poniedziałek – 17:30 – 19:00 – Orlik
Środa 18:00 – 19:30 – ZSZ
Piątek 17:00 – 18:30 – ZSZ

APN 2006/07 gr. B – trener Damian Tkocz
Wtorek 18:00 – 19:30 – SP 1
Czwartek 16:30 – Średnie (AB)
Piątek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2008 gr. Czerwona – Trener Adrian Kasprzyk
Środa 16:00 – 17:00 – SP 2
Piątek 16:00 – 17:00 – SP 2

APN 2008 gr. Biała – trener Patryk Majorczyk
Wtorek 18:30 – 19:30 – LO
Czwartek 18:00 – 19:00 – MG 2

APN 2009 gr. Biała – trener Marcin Rozumek
Środa 18:15 – 19:30 – SP 7
Piątek 17:15 – 18:30 – LO

APN 2009 gr. Czerwona – trener Dawid Dybcio
Środa 17:00 – 18:15 – SP 7
Piątek 16:00 – 17:15 – LO

APN 2010 – trener Paweł Przesdzing
Wtorek 16:00 – 17:00 – SP 2
Wtorek 17:00 – 18:00 – SP 2
Piątek 16:00 – 17:00 – MG 2
Piątek 17:00 – 18:00 – MG 2

APN Bambini 2011 gr. Czerwona – trener Michał Bagiński
Wtorek 17:00 – 18:00 – MG 2
Czwartek 17:00 – 18:00 – MG 2

APN Bambini 2011 gr. Biała – trener Adrian Kasprzyk
Wtorek 18:00 – 19:00 – MG 2
Piątek 17:45 – 18:45 – SP 7

APN Bambini 2012 – trener Michał Bagiński
Wtorek 16:00 – 17:00 – MG 2
Czwartek 16:00 – 17:00 – MG 2

Adresy hal sportowych:
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Słoniny 1)
Miejskie Gimnazjum nr 2 (Stefana Batorego 7)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Wilsona 22)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Stefana Batorego 5)
Szkoła Podstawowa nr 7 (Jedności Narodowej 5)
Boisko Orlik przy ZSZ nr 1 (ul. Ułanów 8)
Liceum Ogólnokształcące (ul. 1 Maja 21)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Szpitalna 29)

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy