Przespana pierwsza połowa

30 października 2016
Przespana pierwsza połowa
APN 2003

Nasi 2-ligowcy z rocznika 2003 rywalizowali z Ruchem Radzionków. Punkty dla Cidrów.

– Kolejna porażka w meczu ligowym stała się faktem. Zupełnie przespaliśmy pierwszą połowę meczu, w której straciliśmy aż pięć bramek – relacjonuje trener Michał Grodoń. – Niestety, ale nastawienie na walkę i pełną koncentrację mieli nieliczni zawodnicy i to nas zgubiło. Kiedy jeszcze mieliśmy kontakt z rywalem, sędzia zawodów, który niestety nie udźwignął wyzwania, nie zareagował na ewidentny spalony i tak straciliśmy drugą bramkę.

Choć arbiter popełniał sporo błędów to nie w nim należy szukać przyczyny naszej porażki ponieważ dokonywaliśmy złych wyborów, często graliśmy na oślep czy gubiliśmy krycie.

Jak pokazała druga połowa, gdzie na murawę wyszła „zupełnie inna” drużyna, spokojnie mogliśmy podjąć walkę i rywalizować, jak równy z równym. Tracąc 5 bramek po pierwszych 35 minutach ciężko jednak liczyć na cud w drugiej odsłonie.

Razi fakt, że ciśnienie schodzi z nas dopiero przy kilku straconych bramkach. Dopiero wtedy odkładamy na bok niepewność i robimy swoje. W drugiej połowie zupełnie bez kompleksów stworzyliśmy sporo ciekawych sytuacji,
zostawiliśmy masę sił i zdrowia w zasadzie mocno ograniczając poczynania ofensywne radzionkowian.

Cóż, pozostają dwa mecze i szansa na utrzymanie w II lidze nadal jest. Nie możemy jednak liczyć, że coś stanie się samo, bo tak nie będzie. Nic nie musimy, za to możemy wiele. Udowodnijmy nie kolegom, kibicom czy przeciwnikom, a SOBIE, jakie są nasze możliwości i co możemy osiągnąć.
Jedna siła, ten sam cel!
Ruch Radzionków – APN Knurów 6:0

Skład APN: Sz. Kaliszewski, D. Jakubowski, M. Czub, O. Famuła, D. Szkatuła, K. Guzera, K. Imiołek, D. Andrzejczyk, B. Surówka ,M. Olesiński, M. Żylski, E. Piszczek, T. Fijołek, I. Rybicki, Sz. Soberka, E. Kosztowny, T. Sokalla, P. Lehmann.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy