29 września 2016
APN 2005 GR. B

Drużyna z rocznika 2005 (grupa B) ma za sobą kolejne dwa mecze ligowe.

Naprzód Żernica – APN Knurów 4:0
Pierwsza połowa była bardzo zacięta, stworzyliśmy sobie kilka dość ciekawych akcji, ale brakowało wykończenia i do szatni schodziliśmy przy bezbramkowym remisie. Druga połowa obfitowała w wiele bramek, ale niestety wszystkie cztery gole padły po akcjach gospodarzy i ostatecznie przegraliśmy 0:4 – mówi trener Marcin Piątek.

Skład APN: Dawid Kubasa, Bartosz Czech, Wiktor Placek, Paweł Grzyb, Patryk Organisciok, Paweł Kleczka, Kacper Markowski, Piotr Smoliński, Dawid Myszczuk, Kuba Kaczmarczyk, Hubert Juzefczuk, Jan Sczotka, Piotr Granieczny.

APN – Orzeł Stanica 0:5
Niestety kolejna porażka, tym razem na własnym obiekcie z wyżej notowanym rywalem – kontynuuje Marcin Piątek. – W pierwszej połowie nie byliśmy w stanie stworzyć jakiejkolwiek akcji i przegrywaliśmy 0:3. Po przerwie goście nadal dominowali i strzelili kolejne dwie bramki.
Dobry mecz rozegrał nasz bramkarz Dawid Kubasa, który obronił rzut karny i miał kilka fenomenalnych interwencji.

Skład APN: Dawid Kubasa, Bartosz Czech, Wiktor Placek, Paweł Grzyb, Patryk Organisciok, Paweł Kleczka, Kacper Markowski, Piotr Smoliński, Dawid Myszczuk, Kuba Kaczmarczyk, Hubert Juzefczuk, Dawid Dudała, Piotr Granieczny.