Porażka z liderem

6 października 2015
APN 2004

Nasza drużyna z rocznika 2004 w kolejnym meczu ligowym uległa Piastowi Gliwice 1:6. Honorową bramkę strzelił Szymon Soberka.

– Mecz był prowadzony w szybkim tempie, a przewaga Piasta została udokumentowana strzeleniem dwóch goli w pierwszym kwadransie gry – relacjonuje trener Marcin Klaczka. – Nasz zespół rewanżował się kontratakami, które były nieskuteczne.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia i już w pierwszej minucie strzeliliśmy kontaktowego gola. Gdy zapowiadało się na kolejne nasze ataki, Piast odpowiedział trzecim trafieniem. W tym momencie drużyna z Gliwic kontrolowała poczynania na boisku, zdobywając kolejne gole. Przegraliśmy 1:6, ale wynik nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku.

Skład APN: Dominik Kowalczyk, Kacper Korzeniowski, Kacper Kremiec, Krzysztof Ludwiczak, Kamil Mika, Szymon Soberka, Krzysztof Kruk, Dawid Nieradzik, Kacper Stanek, Szymon Rafałowski, Paweł Kowalczyk.