Trampkarz C 2️⃣ rocznik 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣⚽️💪🏆

5 czerwca 2023
Wiadomości APN

APN NEWS🆕‼️

🔴⚪️W niedzielny poranek drużyna Trenera Dominika rozegrała przed ostatni mecz w tym sezonie.

🔴⚪️Naszym przeciwnikiem była Victoria Częstochowa zajmująca 3 miejsce w ligowej tabeli.
Niestety po 3 minutach Vitoria prowadził już 2:0. Nasi Akademicy jednak walczyli do końca i prezentowali dobry football.

🔴 Kierownik drużyny Damian Jakubowski

🗣️Komentarz Kierownika drużyny Damiana Jakubowskiego: ”Po środowym zwycięskim zaległym meczu z Tychami wybraliśmy się na daleki wyjazd do Częstochowy by powalczyć o jak najwyższą pozycję w tabeli niestety wczesna pobudka nie wpłynęła dobrze na naszych podopiecznych ponieważ w 3 minucie meczu przegrywamy już 2 do 0, jak to mówią w naszym sloganie: „nie wyszliśmy z szatni”.
W następnych minutach meczu przejmujemy inicjatywę i łapiemy kontakt po bardzo ładnej akcji Bartka Staszka, Wiktor Molak skutecznie finalizuje akcje. Dominujemy w każdym aspekcie gry niestety tracimy bramkę po centrostrzale. Przed przerwą łapiemy kontakt za sprawą bramki z rzutu wolnego Bartka Staszka. W drugiej części meczu przy naszej przewadze i dużej ilości sytuacji z naszej strony wynik nie ulega zmianie. Wracamy do Knurowa bez punktów dziękujemy za walkę do końca i czekamy na ostatnie spotkanie z Gwarkiem Zabrze.”