🔴⚪️Żak F1 rocznik 2014🏆🏆⚽️⚽️

6 marca 2023
🔴⚪️Żak F1 rocznik 2014🏆🏆⚽️⚽️
Wiadomości APN

APN NEWS 🆕‼️

🔴⚪️Żak F1 rocznik 2014🏆🏆⚽️⚽️

🔴⚪️W dniu wczorajszym nasz zespół wziął udział w finałach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Turniej stał na bardzo dobrym i wysokim poziomie. Do finałów przystąpiło 11 zespołów wyłonionych drogą eliminacji w poszczególnych grupach.
Niestety nasi zawodnicy nie weszli dobrze w ten turniej i po przegranym 0:1 pierwszym meczu i drugim zremisowanym w końcówce 1:1 zajmujemy 4 miejsce w grupie co uniemożliwia nam walkę o miejsce na podium! Czujemy delikatny niedosyt, bo intensywnie przygotowywaliśmy się do tego turnieju.
Ostatecznie zajmujemy dobre 7 miejsce.
Na uwagę zasługuje fakt, że najlepszym bramkarzem rozgrywek zostaje nasz zawodnik Wiktor Pośpiech.👏👏

Kadra rocznika 2014
1.Wiktor Pośpiech
2.Natan Macios
3.Filip Szymanowski
4.Ksawery Jankowski
5.Gabriel Szczurek
6.Tobias Pieściński
7.Hugo Hojeński
8.Kamil Adamski
9. Piotr Jaworski
10.Oliwier Kardas

👱🏻‍♂️Trener Grzegorz Kleemann
👱🏻‍♂️II trener Wojciech Szczurek
👱🏻‍♂️Kierownik Łukasz Pośpiech

Trenuj⚽️Walcz💪Zwyciężaj 🏆
________________________________________
♦️Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN♦️Węglokoks S.A.♦️Twój Knurów – Glivice.pl♦️FM SportKlub Fitness NJN♦️Knurów – zawsze po drodze♦️Centrum Fizjoterapii Fizjofit♦️Arena Gliwice♦️ATEX♦️Fundacja JSW♦️AIB Polska♦️Przegląd Lokalny♦️Drzwi DRE♦️SOLIDA Firma Budowlana♦️PreZero Polska♦️Alfa-System♦️IKNW – Iknurow.pl♦️ALDI Polska♦️777 Restauracja Pub♦️Gruby Benek Knurów♦️Etrans Wózki Widłowe♦️Auto Serwis Szymecki,Stacja Kontroli Pojazdów♦️Solida Nieruchomości♦️Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie♦️Junus Kebab Knurów♦️Promar Okna i Parapety♦️CREATON Polska♦️

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy