Trampkarz C 2️⃣ – ⚽️💪🏆

20 lutego 2023
Trampkarz C 2️⃣ – ⚽️💪🏆
Wiadomości APN

APN NEWS🆕‼️

Trampkarz C 2️⃣ – ⚽️💪🏆

🔴⚪️W deszczowy niedzielny poranek nasi akademicy udali się do Bytomia na spotkanie z tamtejszą Polonią.
Warunki do gry przypominały angielska pogodę, a bardzo dobra sztuczna nawierzchnia sprawiała, że mecz był rozgrywany w szybkim tempie.
Zespół Polonii w lidze rywalizuje w rok starszej kategorii wiekowej C1, ze względu na wysoką dojrzałość fizyczną oraz posiadanie w swoim składnie kilku zawodników urodzonych w roczniku 2008.

Polonia Bytom 0:3 APN Knurów
⚽️ David Kopciuch
⚽️ Bartek Macios
⚽️ Bartek Krupa

🔴Trener Dominik Mąka
🔴 II Trener Grzegorz Kleemann
🔴 Kierownik drużyny Damian Jakubowski

🗣️Komentarz Trenera Dominika:
„Na początku chciałbym podziękować za zaproszenie. Jeśli mielibyśmy grać tylko na boiskach ze sztuczną murawą, to życzylibyśmy sobie aby wszystkie były takiej jakości jak Bytomiu.
Wynik końcowy nie odzwierciedla faktycznych zdarzeń na boisku. Pierwsza połowa pod dyktando Polonii, która miała dużo sytuacji, w tym jedno uderzenie w poprzeczkę. Udało nam się wytrzymać nacisk rywala i do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. Po przerwie i drobnych korektach wyszliśmy na prowadzenie po błędzie w obronie, ale też przytomnym odbiorze Davida i od tej pory przejęliśmy kontorolę nad meczem. Zaangażowanie i pozytywna agresja w drugiej połowie przyniosła nam wiele korzyści i chciałbym żeby to weszło nam w nawyk. Na koniec chciałbym jeszcze życzyć Kamilowi Kołodziejowi szybkiej rekonwalescencji, po wczorajszym niefortunnym złamaniu ręki podczas testów w Cracovii Kraków – czekamy na Ciebie.”

„Wracajcie szybko do zdrowia!” ~Cała rodzina APN! ❤️🤍🩸

Trenuj⚽️Walcz💪Zwyciężaj🏆APN🔴⚪️🔝
________________________________________
♦️Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie♦️Knurów – zawsze po drodze♦️FM Sport♦️ATEX♦️Drzwi DRE♦️Przegląd Lokalny♦️IKNW – Iknurow.pl♦️Internetowa Galeria Knurowskiego Sportu♦️Klub Fitness NJN♦️Centrum Fizjoterapii Fizjofit♦️777 Restauracja Pub♦️Solida Nieruchomości♦️Alfa-System♦️Fundacja JSW♦️Promar Okna i Parapety♦️SOLIDA Firma Budowlana♦️World Express♦️E. Wedel♦️ALDI Polska♦️Etrans Wózki Widłowe♦️AIB Polska♦️IgloBud♦️PreZero Polska♦️Gruby Benek Knurów♦️Junus Kebab Knurów♦️CREATON Polska♦️

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy