Wiadomości APN

APN NEWS🆕‼️

Udany początek rozgrywek⚽️💪🏆🔝

🔴⚪️ Akademicy z rocznik 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ mają za sobą dwa spotkania ligowe w ramach rozgrywek Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN

🔴⚪️Mecz I kolejki z zespołem KKS Kolejarz Gliwice na prośbę gości został przełożony więc Akademicy na początek sezonu musieli poczekać dłużej.

🔴⚪️W II kolejce naszym rywalem był zespół Espanola Gliwice – Fundacja Espanola
Akademicy okazali się bardzo skuteczni i odnieśli wysokie zwycięstwo.

🔴⚪️W III kolejce gościliśmy zespół Team Gliwice – Akademia Team Gliwice
Mecze z równieśnikami z Gliwic były zazwyczaj bardzo zacięte i wyrównane. Nie inaczej było tym razem ale tylko w I połowie – wynik po 30 minutach 3-2 dla APN👍
W II połowie nasze orliki zagrały pewniej i skuteczniej i odniosły zasłużone zwycięstwo⚽️💪👏