Młodzik D 1️⃣ – ⚽️💪🏆

13 czerwca 2022
Młodzik D 1️⃣ – ⚽️💪🏆
Wiadomości APN

APN NEWS 🆕‼️

Młodzik D 1️⃣ – ⚽️💪🏆

II LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIK D1

APN KNURÓW 2:2 AP TEAM GLIWICE

Bramki:
Kołodziej ⚽
Kołodziej ⚽

Skład: Benek, Szymecki, Cwajna, Macios, Kopeć, Nahibowicz, Michalak, Krupa, Lewandowski, Bismor, Kopciuch, Molak, Staszek, Kołodziej, Kuczka, Pacia.

Trener: Łukasz Porada
Kierownik : Damian Jakubowski

🔴⚪️W niedzielę odbył się ostatni mecz w ramach II ligi wojewódzkiej w kategorii Młodzik D1.
Stawką meczu był przy sprzyjających nam wynikach awans do I ligi.
Mecz był bardzo emocjonujący. Wynik dla naszego zespołu otworzył Kamil Kołodziej. Niestety kilka minut później tracimy bramkę na 1:1.
🔴⚪️Po przerwie mimo przewagi tracimy gola. Stracona bramka ,,pozytywnie” wpłynęła na nas. Z rzutu karnego doprowadzamy do wyrównania 2:2 za sprawą Kamila Kołodzieja.
🔴⚪️Możemy żałować, że nie zdobyliśmy bramki, która by pozwoliła nam zwyciężyć. Na wysokości zadania dwukrotnie stanął bramkarz rywali. II połowa to zdecydowanie nasza dominacja pod względem piłkarskim i fizycznym. Świetne spotkanie w naszych szeregach po profesorsku rozegrał Piotr Kopeć🔝
🔴⚪️Mecz na zakończenie rozgrywek był podsumowaniem naszej całej pracy w kategorii Młodzik. Można powiedzieć, że warte były wszystkie poświęcenia, olbrzymia praca i zaangażowanie. Cechy wolicjonalne były na najwyższym poziomie. Rozgrywki były bardzo ciekawe. Przed ostatnią kolejką aż 5 drużyn mogło awansować a 3 walczyły o utrzymanie. Dwie były już pewne spadku.
Ostatecznie awans wywalczyli nasi niedzielni rywale. Ligę opuszczają zespoły: LOT Konopiska, Orbita Bukowno oraz Zagłębie Sosnowiec.
🔴⚪️Dziękujemy wszystkim drużynom za stworzenie wysokiego poziomu w naszych rozgrywkach, który spwodował rozwoj piłkarski oraz za sportowe emocje.

🔴⚪️”Jako trener dziękuję wszystkim moim zawodnikom, kierownikowi drużyny Damianowi Jakubowskiemu za wasze ogromne serce, zaangażowanie wkładane w każdy mecz. Przyczyniliśmy się bardzo wszyscy do osiągnięcia przez nasz zespół prestiżu i można śmiało powiedzieć, że jesteśmy znaczącą drużyną” – trener Łukasz Porada

Trenuj⚽️Walcz💪Zwyciężaj🏆APN🔴⚪️🔝
________________________________________
♦️Knurów – zawsze po drodze♦️FM Sport♦️Klub Fitness NJN♦️Centrum Fizjoterapii Fizjofit♦️Przegląd Lokalny♦️IKNW – Iknurow.pl♦️Internetowa Galeria Knurowskiego Sportu♦️Drzwi DRE♦️Etrans Wózki Widłowe♦️Fundacja JSW♦️777 Restauracja Pub♦️Pizzeria Gruby Benek Knurów♦️ATEX♦️Solida Nieruchomości♦️World Express♦️Alfa-System♦️PreZero Polska♦️Promar Okna i Parapety♦️ALDI Polska♦️AIB Polska♦️E. Wedel♦️Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Knurowie♦️

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy