APN NEWS🆕‼️
Orlik Młodszy E 2️⃣⚽️💪🏆
🔴⚪️ Piątek i sobota były niezwykle aktywnymi dniami dla podopiecznych trenera Dawida Dybcio.
🔴⚪️ Akademicy z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ w piątkowe popołudnie zmierzyli się z swoimi kolegami z MKS Concordia Knurów.
🔴⚪️ Mecz w pierwszej połowie bardzo wyrównany, waleczna i ambitna gra obu zespołów.
W II połowie Akademicy przełamali defensywę Concordii i zdobyli kilka ładnych bramek – zwłaszcza bardzo efektowne było trafienie Wiktora Białasa👏🔝
Kierownik: Marcin Białas
🔴⚪️ Sobotnie popołudnie to kolejne minuty na boisku i bardzo cenne doświadczenie w mini mistrzostwach Deichmann Cup.
⚽️Kacper Bywalec – rzut wolny
🔴⚪️Ostatnie spotkanie z reprezentacją Brazylii było świetnym podsumowaniem tych aktywnych dwóch dni.
Mecz pełen zwrotów akcji i ambitnej gry do ostatnich sekund – w ostatniej sekundzie meczu bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego dającą zwycięstwo zdobył Kacper Bywalec, a w I połowie przy wyniki 0-0 rzut karny obronił Radzio Brzozowski👍💪👏
🔴⚪️Radzio w ostatnich minutach spotkania doznał urazu – mamy nadzieję, że to nic poważnego i szybko wróci do gry💪⚽️