Szkoli się nasza kadra!

10 lutego 2022
Szkoli się nasza kadra!
Wiadomości APN

2️⃣8️⃣ godzin zajęć teoretycznych i praktycznych w katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego w ramach szkoleniCoerver Coaching Polandnd 👏🔴Mateusz Kwoska czyli trener, który z akademią związany jest od niedawna bo od 2021 roku.
Na codzień związany z grupą 2010⚽️

Kilka słów od trenera:
💬”Rola trenera stała się dla mnie przedłużeniem przygody z piłką. Myślę że jest jest co coś co mógłbym robić do końca życia i 1 dzień dłużej.
Początki to wielotygodniowe rozmowy z trenerem Adrian Kasprzyk, który zachęcał mnie do działania i pokonanie stresu związanego z akceptacją przez dzieci. Następnie zbieranie doświadczenia w kilku grupach i przyglądanie się pracy innym trenerom.

👉Z tygodnia na tydzień widzę progres mojej drużyny. Realizujemy swój model gry, chłopcy są zaangażowani na treningach i to przynosi efekty. Ale to dopiero początek naszej drogi, musimy krok po kroku iść do przodu i się rozwijać.

👉Gdzie widzę się w przyszłości? Jako przejmującego stery kadry U-19 po trenerze Marcinie Broszu💪”
Gratulujemy trenerze i trzymamy kciuki za dalszy rozwój! Jesteśmy pewni, że grupa 2010 jest w dobrych rękach!
—————————————————————————-
Jeśli nie poświęcisz czasu na pracę nad stworzeniem takiego życia, jakiego pragniesz, w końcu będziesz zmuszony spędzać dużo czasu na radzeniu sobie z życiem, którego nie chcesz”. — Kevin Ngo

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy