III liga wojewódzka Młodzik Młodszy D2
APN Knurów vs Górnik Zabrze 0:5
Drużyna Łukasz Porada przystąpiła do ostatniego meczu w III lidze wojewódzkiej.
Rywal – jedna z najlepszych drużyn w roczniku 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ czyli Górnik Zabrze.
Do przerwy Akademicy przegrywali 0:2. Mimo straty dwóch bramek nasz zespół dzielnie starał się wychodzić spod wysokiego pressingu i udało się stworzyć kilka bardzo klarownym sytuacji, niestety żadna z nich nie zakończyła się bramką.
Najbliżej zdobycia gola był Wiktor Molak. Po przerwie Górnik wykorzystał błędy i strzelił nam kolejne bramki. Mecz toczony był w bardzo szybkim tempie. Na boisku było bardzo dużo walki i zaangażowania z obydwu stron.
„Cieszy oglądanie postępów piłkarskich naszego zespołu. Na pochwałę dziś zdecydowanie zasługuje postawa Dawida Bismora. Zawodnik ten rozgrywa nie tylko dziś dobre zawody, lecz ma całą świetną rundę. W II połowie Bartosz Macios, kapitalnie wywiązywał się z zadań w defensywie i cechowało go olbrzymie serce i zaangażowanie do gry.
Za wolę walki i dobry mecz pochwała należy się dzisiaj całej drużynie.
Akademicy ostatecznie z 20 punktami zostali vice-liderem III ligi wojewódzkiej. Ogromne brawa‼️👏