APN 2008: Dwa mecze ligowe za Nami

13 października 2020
Wiadomości APN
Kolejne 2️⃣ mecze ligowe ma za sobą drużyna trenera Adriana Kasprzyka występująca w V lidze okręgowej kategorii młodzik D2.
Pierwszy z nich to solidna lekcja gry zafundowana przez MKS Zaborze Zabrze, zakończona wynikiem 4️⃣:0️⃣dla zabrzan🤷
„Mecz generalnie do utraty pierwszej bramki był wyrównany, mieliśmy swoje okazje nawet bardziej klarowne niż przeciwnik, niestety moment dekoncentracji przytrafił nam się w 20 minucie, co bezwzględnie wykorzystał przeciwnik. W tym meczu zaprezentowaliśmy się przeciętnie, praktycznie oddając inicjatywę przeciwnikowi.”💬– Trener Adrian Kasprzyk
MKS Zaborze Zabrze 4️⃣:0️⃣APN Knurów 🥺
______________________________________
W drugim opisywanym meczu nasi trzynastolatkowie podejmowali zespół MKS Concordia Knurów. W pierwszym meczu padł wynik 7:0🔝
„Nie był to piękny mecz, a gra głównie toczyła się w środkowym sektorze boiska. Dziś nie mogłem liczyć na trzech zawodników, a na rozgrzewce przedmeczowej urazu doznało dwóch kolejnych, przez co do meczu przystąpiliśmy w okrojonym składzie. Do zdobycia pierwszej bramki nasza gra wyglądała bardzo chaotycznie, nadmiar determinacji przynosił odwrotny skutek, dopiero po objęciu prowadzenia i rotacji na pozycjach gra była konkretniejsza.
Cieszy czyste konto jakie udało sie zachować dzięki dobrej postawie naszego bramkarza oraz pomysłowej i solidnej grze kilku innych zawodników m.in Patryka Polaka oraz Tomka Gemander, którzy w drugiej połowie wprowadzili dużo spokoju. Cieszę się, że do rozgrywek po dłuższej przerwie wrócił Mati Marcinowski, i mam nadzieję że teraz już zostanie z nami na dłużej.
APN Knurów 2️⃣:0️⃣MKS Concordia Knurów
Bramki:
20′ Litwa⚽️ (Kołczyk👏)