Biali 2009 remisowo z LKS Gierałtowice

24 września 2020
Biali 2009 remisowo z LKS Gierałtowice
Galeria

Dnia 2️⃣1️⃣ września drużyna z rocznika 2️⃣0️⃣0️⃣9️⃣ gr. Biała rozegrała pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy z drużyną LKS Gierałtowice.⚽️🥅

Apn rozpoczął dobrze kilka razy stwarzając sytuacje podbramkowe ale to gospodarzę po składnej kontrze objęli prowadzenie.
Sytuacja powtórzyła się bowiem nasza drużyna rozgrywała piłkę, stwarzała okazję ale my tylko obijaliśmy bramkę gospodarzy lub też w nią nie trafialiśmy.
5 minut przed końcem połowy powtórzyła gospodarze odebrali nam piłkę w środku boiska i zagrali do przodu gdzie napastnik drużyny gospodarzy w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem nie myli się. Do przerwy wynik 2:0 dla Gierałtowic.

Po przerwie rozjuszony Apn przystąpił do ataku i opłaciło się 20 minut bicia głową w mur ale mamy bramkę kontaktową strzeloną przez Kacpra Świerczyńskiego ⚽️💪🏻. Na 3 minuty przed końcem wyrównujemy za sprawą wykorzystanej sytuacji 1 na 1 Krystiana Schwyrz⚽️💪🏻. Wynik już nie uległ zmianie. Brawo dla APN’u za walkę do końca, dzięki czemu wywozimy cenny punkt z Gierałtowic. Brawo 👏🏼👏🏼

Zagrali:
✅Szymon Kampczyk
✅Łukasz Konopka
✅Piotr Majewski
✅Jan Kalemba
✅Kacper Świerczyński ⚽️
✅Dawid Bismor
✅Jakub Baranek
✅Oliwier Sęk
✅Krystian Schwyrz ⚽️
✅Szymon Płonka
✅Kamil Cwajna
✅Wiktor Wasik
✅Mateusz Kopiszka

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy