V LO D2: Zwycięstwo nad Gwarkiem !

15 września 2020
V LO D2:  Zwycięstwo nad Gwarkiem !
Wiadomości APN

Grupa 2009 biała podejmowała u siebie ciężkiego przeciwnika jakim niewątpliwie jest Gwarek Ornontowice. Jeszcze 2 miesiące temu ta sama ekipa zdeklasowała nas w sparingu, a dziś możemy smiało powiedzieć że mecz był pod dyktando APN.

Po pierwszej połowie APN wygrywał 1:0 po bramce Jakuba Kostki ⚽️ Ale to co w tej sytuacji zrobił nasz Kapitan Kacper Świerczyński- czapki z głów. „Kapi” rozpoczął swój rajd prawą stroną, mijając 3 przeciwników popatrzył w pole karne i zagrał piłkę wzdłuż do niepilnowanego Kuby. To jest jedna z tych sytuacji w których asysta jest piękniejsza niż sama bramka – Brawo 👏🏼. Przed przerwą jeszcze mieliśmy parę okazji ale najbardziej szkoda że bramka nie padła po sytuacji sam na sam Krystiana Schwyrz z bramkarzem, nasz napastnik obił tym razem poprzeczkę.

W drugiej części spotkania tracimy bramkę po zamieszaniu w polu karnym około 10 minuty 1:1 na tablicy wyników, ale to tylko rozjuszyło nasz zespół. Zaczęliśmy atakować stwarzać mnóstwo okazji i praktycznie resztę spotkania spędziliśmy na połowie naszego przeciwnika chodź kilka razy było gorąco ale skutecznie neutralizowaliśmy kontrataki Gwarka. Dwie 100% sytuacje zmarnowali niestety „Kostek” i Janek Kalemba ale gdy ma się tyle sytuacji coś w końcu musi wpaść i tak tez się stało bramkarz zle wykopuje piłkę z 5 metra Dawid Bismor przejmuje piłkę zagrywa do Janka ten strzela w bramkarza ale do odbitej piłki dopada Oliwier Sęk ⚽️ i nasz joker podwyższa wynik 2:1. Mieliśmy jeszcze sytuacje ale wynik już nie uległ zmianie.

Brawo za zaangażowanie i walkę bo w tym meczu wygraliśmy jako jedność- DRUŻYNA ❤️