Co słychać u Akademików?

30 lipca 2020
Wiadomości APN

Co słychać u naszych wychowanków oraz byłych zawodników 🤔❓❓❓

✅ Udane debiuty w Polonii Bytom zaliczyli Dominik Brzozowski oraz Jakub Wróbel. Polonia pokonała w I rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom zespół Iskry Połomia 5-2👏⚽️ Dwukrotnie na listę strzelców w tym meczu wpisał się Jakub Wróbel ⚽️⚽️👏🔝
Polonia Bytom
Dominik Brzozowski
Kuba Wróbel

✅ Jakub Janik zdobył gola dla Dramy Zbrosławice w wygranym 6:0 meczu z Silesią Miechowice w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Bytom👏👍
LKS Drama Zbrosławice

✅ Maciej Kowalik oraz Jakub Szymajda wystąpili w meczu sparingowym w barwach rezerw Górnika Zabrze. Zespół Górnika w ostatnim sprawdzianie przed startem III – cio ligowych rozgrywek pewnie pokonał LKS Goczałkowice👏👍
Jakub Szczepanik wziął udział w Turnieju ZLATY KAHAN w Ostravie. Zespół CLJ zajął ostatecznie IV miejsce.
Górnik Zabrze S.S.A.
Maciek Kowalik
Kuba Szymajda
Jakub Szczepanik

✅ Damian Piekiełko znalazł się w kadrze meczowej KS Decor Bełk na ligowe spotkanie z Unią Książenice. Tym razem jednak nie udało się zadebiutować Damianowi na IV – to ligowych boiskach. Debiut zaliczył za to nasz były zawodnik Dominik Jakubowski, który wszedł na boisko w 76 minucie.
KS Decor Bełk
Damian Piekiełko
Dominik Jakubowski

✅ Dominik Szwagrzyk rozegrał 90 minut w barwach MKS Concordia Knurów w meczu I rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze. Rywalem Concordii był zespół LKS Jedności 32 Przyszowice. Jedność zwyciężyła 4-1.