APN 2008 gr. czerwona – sezon podsumowany

3 lipca 2020
APN 2008 gr. czerwona – sezon podsumowany
Galeria

2008 gr. czerwona – sezon podsumowany.⚽️🥅❗️

W czwartkowe popołudnie młodzi akademicy z rocznika 2008 grupy czerwonej wraz ze swoimi rodzicami oficjalnie zakończyli kolejny sezon zmagań piłkarskich.

Niestety wiosną br. Podopieczni trenera Adrian Kasprzyk nie mogli rywalizować w rozgrywkach ligowych, a okres treningowy został wstrzymany na okres kilku tygodni, lecz nie przeszkodziło to naszym zawodnikom w budowaniu formy w domowych warunkach podczas wspólnych video treningów.

Świetnie jak zawsze przygotowani rodzice zorganizowali ognisko, gdzie w przemiłej atmosferze wszyscy mogli usiąść i przez chwil kilka porozmawiać nie tylko o piłce nożnej.

Po ognisku przyszedł czas na mecz na szczycie czyli Rodzice vs. Zawodnicy, który ewidentne toczył się pod dyktando uzdolnionej młodzieży.

Na dopełnienie świetnego corocznego spotkania trenerzy @Adrian Kasprzyk oraz Robert Lewandowski wyróżnili i nagrodzili poszczególnych zawodników za poczynione postępy, wzorową frekwencję oraz prace nad swoimi umiejętnościami i chęć dążenia do bycia lepszym.🏆

Ponadto czterech wyróżniających się zawodników zostało nagrodzonych za heroiczną pracę w warunkach domowych podczas kwarantanny a byli to:

Szymon Osada, 👏
Tomek Gemander,👏
Szymon Kołczyk 👏
Bartek Stępień. 👏

„W imieniu swoim oraz trenera Roberta dziękuje za zaufanie jakim obdarzyli nas rodzice przez kolejny okres, który na szczęście mamy już częściowo za sobą. Wszystkim zawodnikom raz jeszcze gratulujemy wytrwałości, poczynionych postępów oraz dziękujemy za wiele wspólnych miłych chwil.”

DO BOJU APN💪

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy