Wygrany mecz z „Cidrami”

11 maja 2015
APN 2003

Drużyna z rocznika 2003 prowadzona przez Łukasza Poradę podejmowała Ruch Radzionków. Spotkanie z popularnymi „Cidrami” zakończyło się naszą wygraną 2:1.

Mecz rozpoczęliśmy bardzo nerwowo, co mogli wykorzystać rywale, którzy stworzyli sobie sytuację sam na sam z bramkarzem – relacjonuje trener Łukasz Porada. – Pozostała część I połowy to już dominacja naszych zawodników, czego efektem był gol w 30 minucie Jakuba Szczepanika.

Druga połowa rozpoczęła się od gola na 1:1 po rzucie karnym, jednak ta sytuacja nie podłamała naszych zawodników i w 38 minucie Igor Rybicki świetnie dośrodkował w pole karne, a piękną bramkę głową zdobył najlepszy tego dnia na boisku Jakub Szczepanik. Powrót tego zawodnika po kontuzji okazał się bardzo dużym wzmocnieniem naszego składu.

Skład APN: Kaliszewski – Surówka, Krawczyński, Nowak – Guzera, Rybicki, Szewczyk, Szczepanik – Żylski. Ponadto grali: Fijołek, Kostrzanowski i Imiołek.