APN 2009 gr. Biała: Sprawdzian umiejetności z MKSem

7 lutego 2020
APN 2009 gr. Biała: Sprawdzian umiejetności z MKSem
APN 2009 GR. BIAŁA

Swój pierwszy sparing w tym roku rozegrała nasza grupa orlików starszych z grupy białej. Przeciwnikiem był lokalny klub MKS Concordia Knurów, któremu serdecznie dziękujemy za przyjęcia zaproszenia.

Na wielki plus należy wyróżnić przede wszystkim chłopców za wzorową frekwencję, która to pomimo złej pogody była wysoka, natomiast sam mecz był dla chłopców czymś nowym. Wiedzą, że każdy z nich startuje z czystą kartą, co było widać na boisku. Ogromne zaangażowanie w grę dało zadowalający efekt w postaci mądrej i szybkiej gry- relacjonuje trener Adrian Kasprzyk

– Sparing zaliczamy jak najbardziej na plus, zobaczyliśmy ogromny potencjał ofensywny, solidną grę w defensywie i chęć posiadania piłki w efekcie czego mogliśmy liczyć na sporo bramek – dodaje trener Mateusz Bogumiło.

Warto nadmienić, iż grupa biała z rocznika 2009 od początku roku prowadzona jest przez dwóch nowych trenerów, którzy zastąpili na tym stanowisku trenera Olka Kowola. Naszemu byłemu szkoleniowcowi dziękujemy za wszystko oraz życzymy powodzenia w prowadzeniu drużyn seniorskich!

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy