Aleksander Tanistra, czyli co słychać u naszych wychowanków

7 maja 2015
Wiadomości APN

Jednym z naszych wychowanków, który obecnie broni barw Górnika Zabrze jest Aleksander Tanistra.

Po mniej udanym starcie rundy wiosennej trampkarze Górnika pokonali najpierw Piast Gliwice, a w miniony weekend Victorię Częstochowa. Dwa gole strzelił Aleksander Tanistra, którego poprosiliśmy o komentarz do meczu z Victorią – czytamy na oficjalnej stronie Górnika Zabrze.

Zdobyłem dwie bramki po znakomitych dośrodkowaniach kolegów, z których jestem bardzo zadowolony. Niestety, jeszcze przed przerwą zabrakło nam koncentracji i Victoria strzeliła kontaktowego gola – mówi Aleksander Tanistra, napastnik zespołu. – W drugiej połowie przeciwnicy rzucili się do ataku, aby odrobić straty. My z kolei mieliśmy drobne problemy z rozgrywaniem piłki. Na szczęście udało nam się odeprzeć atak rywali i w ostatnich minutach zdobyć bramkę na 3:1 – dodaje wychowanek APN.