APN 2011 zagrali na w Christmas Cup w Rybniku

29 grudnia 2019
APN 2011 zagrali na w Christmas Cup w Rybniku
APN 2011 GR. BIAŁA

Rocznik 2011 wziął udział w Christmas Cup 2019 w Rybniku 2019. Jak relacjonują trenerzy emocji nie brakowało. – Na pewno zapamiętamy półfinał pomiędzy KKS Katowice, a Rap Rybnik zakończony po serii rzutów karnych. Na pewno zapamiętamy składne akcje oraz zaangażowanie zawodników i zawodniczek. Zwyciężyła drużyna Piasta Gliwice, drugie miejsce zajął RAP Rybnik, a trzecie dziewczyny z KKS Katowice – mówił po turnieju trener Robert Mikos.

Zagrali również Ap Młoda Nędza, MKS Concordia Knurów, AP Kamyczki, Ruch Stanowice i Zabrze Zaborze. Nasze drużyny z rocznika 2011 choć walczyły i nie brakowało im zaangażowania tym razem zakończyły na fazie grupowej.

– Był to dla nas kolejny fajny turniej gdzie zebraliśmy nowe doświadczenia. Wyciągniemy wnioski z porażek i wrócimy silniejsi.

Dziś również pomagaliśmy Dawidowi zbierając pokaźną kwotę na jego leczenie. Dawid sam kibicował wszystkim drużynom, a najbardziej przeżywał mecze swoich kolegów z APN Knurów.

Słowa uznania i podziękowania należą się dla osób dzięki którym się ten turniej odbył: Patrycja Matla, Piotr Masłowski, Miasto Rybnik, wszystkim drużynom wraz z trenerami, ofiarodawcom gadżetów na licytacje, jak również samym licytującym, mamom naszych zawodników i ich koleżankom za pomoc i za serce włożone w projekt „Gramy dla Dawida Wiederek”.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy