Podwójne podium i MVP w „Czarni Cup” rocznika 2008.

25 grudnia 2019
Podwójne podium i MVP w „Czarni Cup” rocznika 2008.
APN 2008 GR. CZERWONA

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Kolejowy Klub Sportowy Czarni Sosnowiec zorganizował turniej dla rocznika 2008. Udział w tym wydarzeniu wzięła grupa czerwona, która za zgodą organizatorów została podzielona i zgłoszona jako dwie drużyny: APN I oraz APN II.

wyniki turnieju:

Grupa A 
CKS Czeladź 0:3 APN Knurów II
Ciężkowianka Jaworzno 0:2 APN Knurów II
KKS Czarni I 0:2 APN Knurów II
KS Mydlice 4:4 APN Knurów II
Grupa B
FA Czeladź 0:8APN Knurów I
KKS Czarni II 0:2APN Knurów I
ZEW Kazimierz 0:2 APN Knurów I

Obie nasze drużyny przemknęły przez fazę grupową bez problemu pewnie pokonując swoich rywali, by następnie zmierzyć się ze sobą w bratobójczym pojedynku na szczeblu półfinału.

Półfinały
APN Knurów I 3:0 APN Knurów II
KS Mydlice 8:0 ZEW Kazimierz
Mecz o III miejsce:
APN Knurów II 2:0 ZEW Kazimierz
Finał:

APN Knurów I 1:4 KS Mydlice.

”„Cieszę się z możliwości wystawienia dwóch drużyn dzięki czemu wszyscy moi zawodnicy mogli wziąć udział w kończącym rok turnieju świątecznym. Po bardzo dobrych występach w fazie grupowej liczyliśmy na to iż spotkamy się dopiero w finale, niestety lepszy bilans bramkowy późniejszego triumfatora spowodował iż musieliśmy rozegrać mecz przyjaźni w półfinale, który w rzeczywistości okazał się bardzo zaciętym i pełnym emocji pojedynkiem. W ostatnim meczu turnieju jakim był finał niestety szybko stracone przez nas bramki dodały pewności siebie drużynie przeciwnej, która na boisku wyglądała o wiele lepiej, przez co zasłużyła by stanąć na najwyższym stopniu podium.
Na turnieju prezentujemy się bardzo dobrze, wiele akcji boiskowych było odwzorowaniem pracy treningowej, a jakość gry którą pokazaliśmy na parkiecie nasuwa myśl, że nie warto rezygnować z marzeń tylko dlatego że ich realizacja wymaga czasu… czas i tak upłynie! Najlepszym zawodnikiem turnieju został jednogłośnie wybrany nasz zawodnik Kasjan Litwa! Brawo! 
Dziekuję Kamilowi Matiemu i Bartkowi za obecność! Dzięki chłopcy! Kierownikowi Robertowi za pomoc, a rodzicom za doping! 
Wszystkim zawodnikom gratuluje dobrych występów, świetnych akcji i ładnych bramek! Pamiętajcie! Gramy w te piłkę wierzymy w siebie, jak coś nie wyjdzie to będzie lepiej!

W nowym roku czeka nas jeszcze więcej pracy i jeszcze więcej samozaparcia, by efekty były jeszcze lepsze! ” relacjonuje turniej trener Adrian Kasprzyk  

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy