Plan treningów zima 2019/2020

4 listopada 2019
Plan treningów zima 2019/2020
Wiadomości APN

Poniżej przedstawiamy Państwu plan treningów obowiązujący w okresie zimowym, tj. od 12 listopada. Przypominamy, że na hali obowiązuje zmienne obuwie na jasnej podeszwie, dotyczy tak samo rodziców.

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu plan treningów obowiązujący w okresie zimowym, tj. od 12 listopada. Przypominamy, że na hali obowiązuje zmienne obuwie na jasnej podeszwie, dotyczy tak samo rodziców.

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik 
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (całe)
Środa 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (całe)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (AB)
Wtorek 18:00 – 19:30 – Hala Aleja Lipowa
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas
Poniedziałek 17:00 – 18:30 – SP 2
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)
Czwartek 17:30 – 19:00 – Duże (B)

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (BD)
Środa 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – LO

APN 2009 gr. Czerwona – trener Łukasz Porada 
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 16:00 – 17:30 – LO

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing 
Wtorek 16:30 – 18:00 – SP 1
Czwartek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek 
Środa 17:30 – 19:00 – SP 7
Piątek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Wtorek 17:30 – 19:00 – LO
Piątek 17:30 – 19:00 – SP 7

APN 2011 gr. Czerwona – trener Robert Mikos
Środa 16:00 – 17:30 – SP 7
Piątek 17:30 – 19:00  – ZSZ 2

APN 2011 gr. Biała – trener Łukasz Kornatka
Poniedziałek 16:20 – 17:50 – ZSZ 2
Piątek 16:00 – 17:30 – SP 2

APN 2012 gr. Biała– trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – SP 1
Środa 16:30 – 17:30 – SP 2

APN 2012/2013 – trener Adam Dziuba
Wtorek 16:15 – 17:15 – LO
Czwartek 18:00 – 19:00 – SP 7

APN 2014 – trener Damian Kraska 
Poniedziałek 17:00 – 18:00 – SP 1
Czwartek 17:00 – 18:00 – SP 7

APN 2015 i młodsi – trener Patryk Szymanowski
Poniedziałek 16:30 – 17:30 – SP 6 (dawne MG 2)
Środa 16:15 – 17:15 – SP 6 (dawne MG 2)

SP 6 (dawne MG 2) –  (ul. Stefana Batorego 5)
SP 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Słoniny 1)
SP 2 – Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Wilsona 22)
SP 7 – Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Jedności Narodowej 5)
ZSZ 2 – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Szpitalna 29)
LO – Liceum im. I.J. Paderewskiego (ul. 1 Maja 21)

 

———————

APN 2005 gr. A – trener 
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (BD)
Środa 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (całe)

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik 
Poniedziałek 17:30 – 19:00 – Duże (AC)
Środa 18:00 – 19:30 – Duże (BD)
Piątek 17:30 – 19:00 – Duże (całe)

APN 2006/07 – trener Krzysztof Nieradzik 
Wtorek 17:30 – 19:00 – Średnie (AB)
Środa 16:30 – 18:00 – Duże (BD)
Piątek 16:00 – 17:30 – Duże (A)

APN 2008 gr. Czerwona – trener Adrian Kasprzyk 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Wtorek 18:00 – 19:30 – Hala Aleja Lipowa
Czwartek 17:30 – 19:00 – Średnie (A)

APN 2008 gr. Biała trener Adam Pawlas
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Średnie (B)
Środa 16:00 – 17.30 – Średnie (B)
Piątek 17:30 – 19:00 – ZSZ 2

APN 2009 gr. Biała – trener Aleksander Kowol 
Poniedziałek 16:00 – 17:30 – Duże (BD)
Środa 16:00 – 17:30 – Średnie (A)
Piątek 17:30 – 19:00 – LO

APN 2009 gr. Czerwona – trener Łukasz Porada 
Wtorek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Czwartek 16:00 – 17:30 – Duże (B)
Piątek 16:00 – 17:30 – LO

APN 2010 gr. Biała– trener Paweł Przesdzing 
Wtorek 16:30 – 18:00 – SP 1
Czwartek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Czerwona – trener Adam Pietrek 
Środa 17:30 – 19:00 – SP 7
Piątek 16:30 – 18:00 – SP 1

APN 2010 gr. Zielona – trener Adam Dziuba
Wtorek 17:30 – 19:00 – LO
Piątek 17:30 – 19:00 – SP 7

APN 2011 gr. Czerwona – trener Robert Mikos
Środa 16:00 – 17:30 – SP 7
Piątek 16:00 – 17:30 – ZSZ 2

APN 2011 gr. Biała – trener Łukasz Kornatka
Poniedziałek 16:20 – 17:50 – ZSZ 2
Piątek 16:00 – 17:30 – SP 2

APN 2012 gr. Biała– trener Dawid Dybcio
Poniedziałek 16:00 – 17:00 – SP 1
Środa 16:30 – 17:30 – SP 2

APN 2012/2013 – trener Adam Dziuba
Wtorek 16:15 – 17:15 – LO
Czwartek 18:00 – 19:00 – SP 7

APN 2014 – trener Damian Kraska 
Poniedziałek 17:00 – 18:00 – SP 1
Czwartek 17:00 – 18:00 – SP 7

APN 2015 i młodsi – trener Patryk Szymanowski
Poniedziałek 16:30 – 17:30 – SP 6 (dawne MG 2)
Środa 16:15 – 17:15 – SP 6 (dawne MG 2)

SP 6 (dawne MG 2) –  (ul. Stefana Batorego 5)
SP 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Słoniny 1)
SP 2 – Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Wilsona 22)
SP 7 – Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Jedności Narodowej 5)
ZSZ2 – Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Szpitalna 29)
LO – Liceum im. I.J. Paderewskiego (ul. 1 Maja 21)

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy