II LW C2: APN Knurów – Ajaks Częstochowa 1:2

15 października 2019
II LW C2: APN Knurów – Ajaks Częstochowa 1:2
APN 2006 GR. A

W niedzielę o godz. 12:00 akademicy rocznika 2006/2007 rozegrali kolejny mecz w ramach II ligi woj.trampkarzy C2 z Ajaksem Częstochowa. Mecz zakończył się przegraną APN 1:2.

Jak relacjonuje mecz szkoleniowiec akademików Krzysztof Nieradzik – Nie zagraliśmy złego meczu, mieliśmy więcej klarownych sytuacji do zdobycia bramki od naszych rywali z Częstochowy, ale zabrakło nam zimnej krwi.
Przez większą część meczu to my więcej utrzymywaliśmy się przy piłce, ale musimy sobie wszyscy powiedzieć, że za wrażenia artystyczne punktów niestety nie przyznają. Dziękuję wszystkim moim zawodnikom za walkę oraz Kacprowi Karasz za pełnienie w dniu dzisiejszym funkcji kierownika – dostaje szkoleniowiec.

Przebieg meczu:
– 10 minuta bramka dla Ajaksu.
– 23 minuta bramka dla APN strzelcem Kamil Mazurek.
– 60 minuta bramka dla Ajaksu.

Skład Akademików: Karol Szymecki (c), Szymon Adamus, Filip Kozak, Szymon Marczyk, Bartosz Pyka, Tomasz Smugaj, Kacper Stępień, Oliver Mansfeld, Kacper Supłat, Paweł Chrośnik, Szczepan Pacia, Dawid Lerch, Kamil Mazurek, Wiktoria Organiściok, Radosław Bednarz, trenerem Krzysztof Nieradzik, kierownikiem zespołu Kacper Karasz.

Comments are closed.

Sponsorzy i partnerzy